70-letnia Bożena Dykiel opowiedziała o swoim życiu seksualnym. "Lubię ładną bieliznę. Do podsycenia atmosfery gadżety erotyczne"

Bożena Dykiel jest niezwykle temperamentną kobietą. W rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała o swoim życiu seksualnym.

Bożena Dykiel od ponad 40 lat jest żoną producenta filmowego - Ryszarda Kirejczyka. Serialowa Maria Zięba z "Na Wspólnej" zdradziła w rozmowie z "Super Expressem" tajemnice alkowy.

Bożena Dykiel o seksie przed 70.

Kilka lat temu aktorka tłumaczyła w jednym z wywiadów, że po pięćdziesiątce seks smakuje znacznie lepiej, w szczególności z wieloletnim partnerem. Najwyraźniej nic się nie zmieniło w tej materii. Bożena Dykiel na łamach "Super Expressu" podzieliła się z czytelnikami "złotymi radami", które rozpalą ich wyobraźnię i nie pozwolą zapomnieć o swoich drugich połówkach. W jej opinii najważniejsze jest dbanie o swój wygląd.

Ale nie można się zapuścić. Jak ona chodzi po domu w jakimś wymiętym dresie, z brudnymi włosami, jest gruba, bo nie uprawia żadnej aktywności fizycznej, to trudno, żeby on patrzył na nią pożądliwie. Zresztą to samo dotyczy i jego. Wystarczy popatrzeć na panów na plaży. Te ogromne brzuszyska, które przed sobą dźwigają… A potem ludzie się dziwią, że się zdradzają.

Dykiel przyznała też, że gdyby nie rozpoznawalność, chętnie chodziłaby do sex shopów. Jednocześnie zdradziła, jaką bieliznę preferuje.

Lubię ładną bieliznę, musi być jednak nie tylko ładna, ale wygodna, funkcjonalna. A jak ktoś lubi taką bardziej frywolną, to czemu nie. Co prawda do sex shopu nie zajrzałabym, bo…od razu zrobiliby mi tam zdjęcia!

Jednocześnie aktorka nie zapomina o dodatkach, które w jej opinii potrafią w sypialni zdziałać cuda.

Dla podsycenia atmosfery w sypialni wszystko, co obojgu pasuje, jest dobre. Także rozmaite przebieranki, gadżety erotyczne. Bo seks po "60" z tym samym partnerem, tak jak ja ze swoim panem Rysiem, to cudowna sprawa - zapewnia.

Spodziewaliście się, że Bożena Dykiel jest aż tak temperamentną kobietą?

Z całą pewnością Bożena Dykiel dogadałaby się z Blanką Lipińską. Pisarka w rozmowie z nami przyznała, że chce być zapamiętana jako seksualna rewolucjonistka:

AD

Więcej o:
Komentarze (113)
70-letnia Bożena Dykiel opowiedziała o swoim życiu seksualnym. "Lubie ładną bieliznę. Do podsycenia atmosfery gadżety erotyczne"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • c.t.k

  Oceniono 37 razy 23

  Kobieta po '60", powiedziała, że lubi ładną bieliznę i uprawia seks. Wywiad nie jest żenujący, nie zdradza tajemnic alkowy, ma klasę, jest z tym samym facetem od 40 lat i jest OK.
  Natomiast nie pokazała majtek rozchylając uda, nie zmienia partnerów, nie jest jasne czy ma wydepilowane bikini, nie wciąga brzucha na plaży, nie staje na palcach, żeby wydłużyć nogi, jest na bakier z photoczymśtam. I ma coś czego celek*rwabrytki nie mają, jest wybitną aktorką.

 • ojciec_belzebub

  Oceniono 24 razy 16

  Prawdziwi Polacy i prawaki (prawiczkowie) nie uprawiają seksu. Nigdy, przenigdy. Pan Buk wszystko widzi i mógłby się zawstydzić. Prawdziwi Polacy rozmnażają się przez zwiastowanie.

 • Gość: Bule

  Oceniono 32 razy 14

  Nie wiem czy to kolejna”moda”opowiadania o tajemnicach alkowy i nie chodzi o pruderyjność,ale trochę brak dobrego smaku
  Pani Bożena jest świetna aktorka,dobrze”trzymająca się”kobieta,ale każdy robi ze swoim partnerem to co mu wygodnie Naprawdę nie trzeba sobie nabijać pkt...żeby być popularnym i lubianym Amerykańska metoda opowiada o sobie obcym-szczerość jest sympatyczna ale w granicach przyzwoitości

 • banan125

  Oceniono 21 razy 13

  a tymczasem śmiesznie ubranemu Jędraszewskiemu ślina się toczy i dostaje drgawek jak czyta te wyznania ...

 • Gość: Zosia

  Oceniono 32 razy 10

  Jak się nie ma czym zabłysnąć to się mówi o seksie tylko, że w pewnym wieku takie rozmowy są nie na miejscu.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 24 razy 10

  Nie wiem, czy chciałam to zobaczyć. Czy da się to ODWIDZIEĆ? 🤦🏼

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX