Julia Wieniawa odniosła się do rozstania z Baronem? "Zmiany są bolesne" Opublikowała zdjęcie z wymownym podpisem

Julia Wieniawa i Baron rozstali się. Oboje stronią od komentowania sprawy, ale młoda gwiazda udostępniła wymowny post na Instagramie.

Julia Wieniawa i Baron w marcu 2019 roku oficjalnie potwierdzili, że są razem. Od razu stali się jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Niestety, miłość nie przetrwała próby czasu. Już na początku sierpnia pojawiły się pierwsze spekulacje, że prawdopodobnie się rozstali. Co więcej, przestali aktywnie komentować sobie zdjęcia na Instagramie i nie chwalili się wspólnymi fotkami. Julka na InstaStories nie publikowała już filmików z ukochanym, a jedynie pokazywała relacje z planu zdjęciowego i sali treningowej. Ostatecznie plotki potwierdziły się i młoda aktorka w rozmowie z Vogule Poland przyznała, że nie jest już z Baronem.

Julia Wieniawa komentuje rozstanie z Baronem?

Gwiazda po oficjalnym potwierdzeniu, że rozstała się z muzykiem, stroniła od dalszych wypowiedzi na ten temat. Czyżby teraz zmieniła zdanie i po raz pierwszy odniosła się do zakończenia związku z Baronem? Julia na swoim na Instagramie opublikowała zdjęcie, pod którym pojawił się wymowny opis.

Zmiany są bolesne. Ale nie ma nic bardziej bolesnego, niż tkwienie w miejscu, do którego się nie należy - napisała Julia po angielsku.

Pod nostalgicznym wpisem pojawiło się wiele komentarzy dodających Julii otuchy.

Zmiana to jedna z najpiękniejszych rzeczy, która ludzi spotyka. Dla zmian i przez nie - żyjemy.
Jesteś super kobietką. Spełniasz się, robisz to, co kochasz. Jesteś niezależna. Czego chcieć więcej?
Niektóre osoby, które spotykamy, są po to, aby zostać w naszym życiu na zawsze, inne tylko są lekcją. Ważne jest to, co z tej lekcji wyciągniemy - czytamy.

Z pewnością Julii nie jest teraz łatwo, ale mamy nadzieję, że niedługo znów z uśmiechem będzie brylować w show-biznesie.

Julia Wieniawa niedawno zadebiutowała w roli modelki. Wówczas kibicował jej Baron. "Fajnie, że był na widowni. To mnie pozytywnie nakręcało.

JP

Więcej o:
Komentarze (155)
Julia Wieniawa po raz pierwszy komentuje rozstanie z Baronem? "Zmiany są bolesne" Opublikowała zdjęcie z wymownym podpisem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Tucsontdp

  Oceniono 38 razy 34

  Może by tak ta Pani - znana głównie z tego, że jest znana - pisała po polsku? Nie sądzę, aby za granicą ktokolwiek miał pojęcie, kim ona jest, więc chodzi tylko i wyłączenie o "szpan" i w jej mniemaniu - "światowość" lub ewentualne osłabienie przekazu, bowiem w języku ojczystym przekaz brzmi bardziej dosadnie.

 • Gość: hhh

  Oceniono 46 razy 34

  Rozczarowana, że ochocze dawanie zadu nie pomogło zatrzymać gościa? To się nazywa dojrzewanie do dorosłości.

 • Gość: koko szanel

  Oceniono 28 razy 18

  Taaaaa...nieźle wymyślili z tą 27 latką i podrzutką do domku. Z pewnością. A żona wróciła po kolacji o 23.00 do Warszawy .

 • Gość: Czytelnik pl

  Oceniono 21 razy 17

  Baron ma za mało kasy ,Julia musisz lecieć do Abu Zabi tam znajdziesz miłość i KASĘ !

 • Gość: bose

  Oceniono 19 razy 17

  Te jej teksty są na poziomie trzynastolatki piszącej pamiętnik. Koszmar.

 • Oceniono 19 razy 17

  Informacja zawarta w artykule należy do ważnych pouczających, istotnych z punktu widzenia osiągania sukcesu przez tak zwaną grupę wywodzącą się z pokolenia tak zwanych Misiewiczów- ludzi nic nie znaczących znikąd osiągających momentalnie zawrotnej kariery tak zawodowe jak i finansowye, należy przypadek Wieniawy Rozenek Misiewicza i wielu wielu innych umieścić na stronach najnowszej encyklopedii Narodowej która powinna się ukazać jeszcze w tym roku hahaha!!

 • Gość: GHOSC

  Oceniono 29 razy 17

  JULIA WIENIAWA TO NORMALNY NAJGORĘTSZY TOWAR W WARSZAWIE. OBRACAŁO JĄ WIELU I WIELU JESZCZE OBRÓCI. WAŻNE ŻE HAJS MAMUSI SIĘ ZGADZA.

 • Gość: Max

  Oceniono 22 razy 16

  Dziecko co ty z siebie zrobiłaś. Ten smród będzie się za tobą ciągnął przez lata.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX