Joanna Krupa zorganizowała polskie baby shower. Wśród gwiazd Joanna Jabłczyńska i Rinke Rooyens. Goście typowali, jaka będzie płeć dziecka

Joanna Krupa wyprawiła pierwsze z trzech baby shower, które planuje zorganizować. Na przyjęciu nie zabrakło gwiazd, które typowały, jaka będzie płeć i imię dziecka.

Joanna Krupa jest już w zaawansowanej ciąży, zatem przyszedł czas na rozpoczęcie serii imprez na cześć maluszka, czyli tzw. baby shower. Modelka w rozmowie z Plotkiem zapowiedziała, że będzie miała aż trzy takie przyjęcia - po jednym w Polsce, Chicago i Los Angeles. Jak się okazuje, gwiazda pierwsze z nich ma już za sobą.

Przyjaciel Joasi, czyli Michał Piróg powiedział nam, że nie chciałby zostać ojcem chrzestnym jej dziecka. Dlaczego?

Joanna Krupa olśniła na swoim baby shower

Impreza odbyła się w jednej z modnych warszawskich restauracji. Wśród gości pojawili się najbliżsi Krupy, ale nie zabrakło też gwiazd i mediów. Baby shower świętowali z modelką m.in. Jakob Kosel, Rinke Rooyens oraz Joanna Jabłczyńska. Przyszła mama nadal nie zdradziła płci dziecka, jednak goście mogli obstawiać w ankietach, czy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka. Dobry kolega Joasi z "Top Model", czyli Kosel poinformował na swoim profilu na Instagramie, że według niego urodzi się chłopiec. Będzie podobny do mamy, a na imię powinien mieć Kuba. Zdjęcia z przyjęcia zobaczycie w galerii na górze.

Joanna Krupa baby showerJoanna Krupa baby shower screen Instagram/jakobkosel

Trzeba przyznać, że Asia kwitnie w ciąży i bardzo pięknie wygląda. Z niecierpliwością czekamy, aż zdradzi płeć i imię dziecka. A wy, jak obstawiacie, będzie chłopiec czy dziewczynka?

JP

Więcej o:
Komentarze (51)
Joanna Krupa zorganizowała polskie baby shower. Nie zabrakło gwiazd, a wśród nich Joanna Jabłczyńska i Rinke Rooyens
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 9

  Następna durna modu przyszła do nas z zachodu,po Halloween,walentynkach teraz to,ale gawiedź wszystko kupi bo jak mówił Pawlak,takie ładne amerykanskie.

 • farcry3

  Oceniono 7 razy 7

  Dżoana jest, hmmm..jakby to napisać delikatnie : oszczędna w urodzie. To ona nie lubi , jak się dotyka jej cycków ? Bo jeśli nic mi się nie pokręcio i to o nią chodzi , to mam taki problem natury egzystencjalnej :
  1) jak doszło do poczęcia ?
  2) jak tak postępowa i wyzwolona kobieta jak Dżoana chce karmić swoje dziecko naturalnie ?
  3) co to jest bejbyszałer i czemu ma służyć ?
  4) czemu robi z siebie idiotkę i czy ma tego świadomość ?

 • wawiak57

  Oceniono 10 razy 6

  I h... to kogo normalnego obchodzi.. Promujecie tępaków.

 • Gość: Malina

  Oceniono 9 razy 5

  Haha ona inteligencją jednak nie grzeszy, nie zdradza płci żeby utrzymać tajemnice, a kolor przewodni przyjęcia niebieski, brawo!

 • Gość: szałer

  Oceniono 4 razy 4

  "Joanna Krupa zorganizowała polskie baby" :)

 • Gość: gaga

  Oceniono 14 razy 2

  ja ją lubię, choć szkoda że nie żyję w podobnym przepychu. Ale życzę Aśce wszystkiego naj. Ma u mnie respekt bo kocha zwierzaki. Ogromny respekt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX