Krzysztof Rutkowski odpowiada eks żonie. "Zrobiłem z humanistki policjantkę". Nie zależy jej na pieniądzach? Napisał, ile płaci alimentów

Krzysztof Rutkowski nie oszczędzał na ślubie z Mają Rutkowski. Z przepychu zadrwiła jego była żona, Anna Rutkowska. Detektyw nie pozostawił jej słów bez odpowiedzi.

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich (teraz już RUTKOWSKI) nie należał do skromnych. Uroczystość kosztowała milion złotych, panna młoda miała aż cztery suknie, a pałac, w którym tego dnia zebrali się goście został cudownie udekorowany. Była żona detektywa skomentowała wydarzenie podkreślając, że "taki przepych jej nie imponuje". Podkreśliła też, że jej rola w zbudowaniu marki "Rutkowski" była bardzo duża. Krzysztof skomentował jej słowa na łamach "Faktu".

Rutkowski odpowiada żonie nr 3

Ania dużo mi pomogła, ale ja również ją uformowałem. Zrobiłem z humanistki kogoś na miarę policjantki, która stała się konkretna i przebojowa - stanowczo podkreśla w tabloidzie sławny detektyw bez licencji.

Krzysztof poinformował, że od 2004 roku jego firma nie tylko nie upadła, ale też, już bez pomocy byłej żony, rozwinęła się. Sam Rutkowski brał udział w najgłośniejszych sprawach kryminalnych w kraju. Jak mówi, kolejne sukcesy i tysiące na koncie zawdzięcza swojej pracy. 

Wkład w moją firmę ma wiele kobiet. W tym moje poprzednie partnerki nieformalne i niewątpliwie moja żona detektyw Maja Plich. Anna Rutkowska nie może o tym zapominać.

Rutkowskiemu wyraźnie nie spodobały się słowa Anny. I to nie tylko te o jej wkładzie w działalność firmy. Nie zależy jej na pieniądzach, śmieszy ją przepych? Krzysztof skontrował także tę wypowiedź.

Mówi o luksusie i bogactwie, że ją to śmieszy. Chyba zapomniała, jak chodziła ze mną na bale - dogryza.

Detektyw szczerze poinformował, ile alimentów płaci byłej żonie. To 1200 euro, czyli 5 tysięcy złotych. Dużo? Sporo, ale przy tak dobrze prosperującej firmie, trudno się dziwić. 

Krzysztof nie zawsze był z Mają. A pamiętacie, że te gwiazdy miały się kiedyś ku sobie?

jm

Więcej o:
Komentarze (44)
Krzysztof Rutkowski odpowiada eks żonie. "Zrobilem z humanistki policjantkę". Nie zależy jej na pieniądzach? Napisał, ile płaci alimentów
Zaloguj się
 • klan_fan

  Oceniono 30 razy 30

  Jeden pustak, drugi pustak, kilka ekspustaków i jest....podmurówka. Filary stylu, klasy i finezji.

 • Gość: goscx

  Oceniono 14 razy 12

  Detektyw bez licencji to tak jak lekarz bez dyplomu...czy ten swir ma pozwolenie na bron?

 • Gość: Fff

  Oceniono 10 razy 10

  Panu się coś pomyliło.. Nie żonie a córce płaci alimenty. Wypominac by się wstydził.
  Żona Anna nauczyła wszystkiego, to się firma trzyma.. Bo niby detektyw to inteligencją nie powala.. Jak i ta jego Maja "Rutkowski".

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 10

  no to brak klasy obydwoje,wypominac sobie publiczne

 • Gość: Mili

  Oceniono 8 razy 6

  No co jak co co ale każdy w Polsce wie, że Pani Maja kocha pieniądze. Nikt przy zdrowych zmysłach nie byłby z Panem Krzysztofem. Można tylko dla kasy.

 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 5

  Pajac , prostak i Babiarz. Nie rozumiem co kobiety w nim widza bo na pewno nie urodę. Stary ramol.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX