Wiktoria G±siewska na ramówce TVP. Błyszcz±ca mini z głębokim dekoltem to odważny wybór. Udany?

Wiktoria G±siewska pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVP. Młoda gwiazda wybrała do¶ć odważn± stylizację.

Wiktoria G±siewska była jedn± z gwiazd obecnych na imprezie z okazji prezentacji ramówki TVP. Aktorka razem ze swoim chłopakiem, Adamem Zdrójkowskim, poprowadzi jubileuszow± edycje "The Voice of Poland". Zobaczcie, jak wygl±dała na ¶ciance.

Wiktoria G±siewska w satynowej mini

Wiktoria to jedna z najpiękniejszych twarzy młodego pokolenia w telewizji. Aktorka zawsze wygl±da prze¶licznie i mamy wrażenie, że jest w stanie obronić niemal każd± stylizację. Tym razem było podobnie. Satyna to trudny materiał i łatwo w nim o wpadkę, jednak Wiktoria wypadła całkiem nieĽle.

Gwiazda postawiła na jasnoróżow± sukienkę, która odsłoniła jej nogi i dekolt. Dobrała do niej żakiet od kompletu. Cało¶ć wygl±dała uroczo, ale też seksownie. 

Nasz± uwagę zwrócił też makijaż aktorki. G±siewska wybrała różowy total look w 100%. Powieki pomalowała cieniem w podobnym kolorze, postawiła też na różow± szminkę. Nawet paznokcie aktorki były w tej samej gamie kolorystycznej.

Jak Wam się podoba ten look?

Te gwiazdy miały ¶wietne stylizacje. A potem... założyły je znowu:

jm

Więcej o:
Komentarze (34)
Wiktoria G±siewska na ramówce TVP. Błyszcz±ca mini z głębokim dekoltem to odważny wybór
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • Gość: Lidkaa

  Oceniono 7 razy 5

  Fajnie gra i miło się na ni± patrzy bo w przeciwieństwie do innych "gwiazd" nie zadziera nosa. Partnera niech tylko zmieni na jakiego¶ prawdziwego faceta bo Adam wygl±da przy niej jak wymoczek.

 • Gość: roy

  Oceniono 3 razy 3

  a kto to jest?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 2

  Stopy... zalecam pełne czubki , jeszcze się wyrobi i będzie ladnie

 • Gość: Anna

  0

  Pustosłowie to pokazuje cialo

 • Gość: Anna

  0

  Każdy chwali się tym co ma a że celebrytki prócz młodego ciała nic nie maj±;!to to pokazuj± kiedy¶ przynajmniej kilka zdań bez kartki potrafimy powiedzieć dzi¶ tylko dziubek zrobic

 • Gość: Iza

  0

  Rzeczywi¶cie można pisać o niej w samych superlatywach!

 • Gość: Xxc

  0

  Koszmarne co¶...

 • alefizyk

  0

  Ku...zja to stacja w której występowanie powinno być wstydem. Je¶li gwiazdeczki zatraciły moraln± busolę to tym gorzej o nich ¶wiadczy. Pieni±dze i kariera to nie wszytko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX