Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Joanna Przetakiewicz żegna producenta. "Tak bardzo będzie im Ciebie brakowało"

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Gwiazdy żegnają kolegę, przyjaciela w mediach społecznościowych. Poruszający wpis opublikowała również Joanna Przetakiewicz.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Policja poinformowała, że tożsamość mężczyzny wyłowionego z jeziora Kisajno została zidentyfikowana. Na zlecenie prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Poszukiwania producenta trwały od 18 sierpnia. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Piotr Woźniak-Starak był przedsiębiorcą, prywatnie mężem Agnieszki Woźniak-Starak. Bywał na salonach, a w show-biznesie miał sporo znajomych. Teraz, gdy media obiegła już tragiczna wiadomość o jego śmierci, wiele osób pożegnało go za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedną z nich była Joanna Przetakiewicz, koleżanka Agnieszki i Piotra. 

Piotr Woźniak-Starak - kim był? 

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Joanna Przetakiewicz żegna producenta

Joanna Przetakiewicz opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie Piotra, które opatrzyła poruszającym wpisem. 

Piotr, niech Anioły nad Tobą czuwają. Byłeś postacią wielowymiarową. Wielki talent, inteligencja, kreatywność, wspaniałe poczucie humoru oraz to, co najcenniejsze i podziwiam najbardziej - dobre serce i miłość do ludzi. Trudno sobie wyobrazić cierpienie najbliższych. Tak bardzo będzie im Ciebie brakowało.

Skierowała też słowa wsparcia w kierunku owdowiałej Agnieszki Woźniak-Starak. 

Współczuję z całego serca.

Na sam koniec dodała: 

PS. To szczególny moment, kiedy kulturalni ludzie okazują sobie TYLKO I WYŁĄCZNIE WSPARCIE I SERCE. Myślą i mówią CIEPŁO o zmarłym.

Ostatnie zdania jej wpisu mogą być odpowiedzią na zarzut, jaki pojawia się w sieci, iż gwiazdy wykorzystują media społecznościowe, by wypowiadać się na temat Piotra. W tej sytuacji jesteśmy jednak w pełni zgodni z Joanną Przetakiewicz. To nie czas na przepychanki, to czas na wsparcie i ciepłe słowa. 

DH

Więcej o: