Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Gwiazdy żegnają milionera. "Był przyjazny, uprzejmy i pomocny ludziom"

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Informację potwierdziła firma producencka Watchout Studio, której założycielem był milioner. W mediach społecznościowych wiele gwiazd uczciło jego pamięć.

Firma producencka Watchout Studio, której założycielem był Piotr Woźniak-Starak, potwierdziła śmierć milionera. Na oficjalnym facebookowym profilu pojawiło się oświadczenie. Wydarzenie wstrząsnęło całym show-biznesem. Gwiazdy żegnają zmarłego producenta.

Piotr Woźniak-Starak był producentem filmowym oraz mężem Agnieszki Woźniak-Starak. Miał wielu znajomych w show-biznesie. "Miły, równy gość" - tak go wspominają. Na profilach gwiazd na Instagramie pojawiają się pożegnalne wpisy.

Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

Dorota Gardias była jedną z pierwszych osób, które publicznie pożegnały Piotra-Woźniaka-Staraka. Dziennikarka i producent poznali się lata temu, kręcąc materiał do programu na Mazurach.

W ubiegłą środę w Sopocie przywitał się serdecznie z daleka, przyjaźnie uśmiechnął... Bo zawsze był przyjazny, uprzejmy i pomocny ludziom - wspomina zmarłego Gardias.

Głos zabrał też Borys Szyc. Aktor zamieścił na swoim profilu pożegnalny wpis. Panowie pracowali razem przy filmie "Bogowie".

Nie mam słów Piotrula. Żegnaj przyjacielu. Braszku. Odpoczywaj w spokoju - napisał.

Do żegnających Piotra Woźniaka-Staraka gwiazd dołączyła również Joanna Racewicz.

Tyle słów ciągle z każdej strony, a potrzebna cisza. Obecność. Krótkie: "jestem". I modlitwa. Za Piotra i Tych, Co Zostali - czytamy w jej wpisie.

Pożegnań jest coraz więcej.

Składamy wyrazy współczucia rodzinie oraz najbliższym.

Więcej o: