Rosati, Wieniawa i Zielińska na okładce "Vivy!". Opinie? Zbyt duży retusz i niedopasowana sukienka. Ups!

Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska pojawiły się na okładce magazynu "Viva!". Ich sesja spotkała się z nieprzychylnym przyjęciem internautów. Powód? nadmierne użycie Photoshop i za duża sukienka.

Już wkrótce swoją premierę będzie miał nowy serial telewizji Polsat - "Zawsze warto". Główne role w produkcji zagrają Julia Wieniawa, Weronika Rosati oraz Katarzyna Zielińska. Aktorki, o których mowa, wzięły udział w sesji dla magazynu "Viva!". Do sieci już trafiła okładka z ich udziałem. Efekt? No cóż, nie wszystkim przypadła ona do gustu. 

Wieniawa, Rosati i Zielińska na okładce "Vivy!"

Gdy tylko okładka pojawiła się na instagramowym profilu "Vivy!", internauci postanowili wypowiedzieć się na jej temat. Niektórzy pozytywnie, inni natomiast dość krytycznie. Zobaczcie najpierw efekt sesji aktorek. Panie ubrane są w piękne sukienki w beżowym odcieniu. W przypadku Zielińskiej wyeksponowany został dekolt, Wieniawa miała na sobie mini z ozdobnymi piórami, natomiast u Rosati uwagę zwraca głębokie rozcięcie dolnej części kreacji. 

Skąd negatywne opinie? Otóż internauci dopatrzyli się zbyt dużego retuszu aktorek oraz niedopasowanej sukienki u Weroniki Rosati. 

Oj, ale skrzywdziliście tu Weronikę tą niedopasowaną, za dużą sukienką. Ma piękną figurę przecież.
Szczerze, twarz Pani Rosati jest tak wyretuszowana, że aż nie podobna!
Wyglądacie jak siostry.
Piękne kobiety - czytamy.

A wy, co myślicie o okładce z udziałem Rosati, Wieniawy i Zielińskiej? Jest aż tak źle? 

Photoshopowe wpadki zdarzają się często. Oj, niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia!

DH

Więcej o:
Komentarze (48)
Weronika Rosati, Julia Wieniawa i Katarzyna Zielińska "walczą o siebie" na okładce "Vivy!". Opinie? Zbyt duży retusz i niedopasowana sukienka. Ups!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Patryk

  Oceniono 27 razy 23

  Warto walczyć o siebie! Zwłaszcza o mocny retusz na okładkach czasopism, tak że ledwo jest się do siebie podobnym :)

 • Gość: GHOSC

  Oceniono 19 razy 15

  JUZ NIE LUBIE WIENIAWY

 • Gość: Piotr

  Oceniono 11 razy 11

  Wieniawa w roli która najbardziej do niej pasuje 😂

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 9

  Wśród celebrytek mistrzynią autoretuszu na insta jest Fuj & Fe,

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 10 razy 8

  Już był w Zielińską spokój, osoba Wieniawy pokazywana jest na co dzień. Rosati dołącza do grona i pustaków, żadne skrytki bunkry nawet na olbrzymich głębokościach jaką jest dno Rowu Mariańskiego nie powstrzyma aby nie uciekły na chociaż 5 minut strzeżenia zębów w prasie

 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 7

  Czy to przypadek, że Rosati zaczęła opowiadać o rzekomej przemocy doktorka kilka miesięcy po tym jak dostała rolę w serialu Polsatu na ten sam temat ? Promocja serialu plus promocja skompromitowanej celebrytki !!! Mam nadzieję, że nikt z Was nie będzie tej szmiry oglądał i spadnie z ramówki po pierwszym sezonie !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX