Wiktoria G±siewska i Adam Zdrójkowski poprowadz± "The Voice of Poland". Aktor komentuje: Ludzie w końcu zaczęli we mnie widzieć dorosłego

"The Voice of Poland" wraca na antenę TVP2. W gronie prowadz±cych nast±piły zmiany. Do Tomasza Kammela, Macieja Musiała i Idy Nowakowskiej doł±czył kolejny duet gospodarzy. A będ± to Wiktoria G±siewska oraz Adam Zdrójkowski.

"The Voice of Poland" już wkrótce ponownie zawita na antenę TVP2. Będzie to jubileuszowa, bo dziesi±ta edycja muzycznego show Telewizji Polskiej. Nudy z pewno¶ci± widzowie nie do¶wiadcz±, gdyż nadszedł czas na zmiany. Niedawno pisali¶my, że Barbarę Kurdej-Szatan u boku Tomasza Kammela zast±pi Ida Nowakowska, a teraz okazuje się, że do tego grona prowadz±cych doł±cz± także Wiktoria G±siewska oraz Adam Zdrójkowski

"The Voice of Poland". Adam Zdrójkowski i Wiktoria G±siewska prowadz±cymi 

Wszystko wskazuje na to, że ludzie w końcu zaczęli we mnie widzieć dorosłego, a nie dziecko, skoro dostałem możliwo¶ć współprowadzenia jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Mega się cieszę z tego powodu, choć wymagania s± bardzo wysokie. Na szczę¶cie mogę liczyć na mojego serialowego brata z serialu "Rodzinka.pl", którego gra Maciej Musiał. Nie do¶ć, że zna "The Voice" jak własn± kieszeń, to w dodatku będę miał z kogo żartować, jak to się dzieje w serialu - komentuje Adam Zdrójkowski.

To prawda, w programie ponownie pojawi się również Maciej Musiał. Ale sam Zdrójkowski nie ukrywa także, że cieszy się ze współpracy z Tomaszem Kammelem. 

Mam nadzieję, że zdradzi mi kilka tajników pracy prezentera, które pomog± mi stan±ć na wysoko¶ci zadania" - dodaje.

Praca w¶ród przyjaciół, a dodatkowo z ukochan± osob± u boku. Wiktoria G±siewska i Adam Zdrójkowski maj± szczę¶cie. A jak się sprawdz± w nowej roli? Przekonamy się już we wrze¶niu. Będziecie ogl±dać jubileuszow± edycję "The Voice of Poland"? 

Wiktoria G±siewska płacze na planie "Dance, dance, dance":

DH

Więcej o:
Komentarze (14)
Wiktoria G±siewska i Adam Zdrójkowski poprowadz± "The Voice of Poland". Aktor komentuje: Ludzie w końcu zaczęli we mnie widzieć dorosłego
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • Gość: Iga

  Oceniono 5 razy 3

  Powinny zasi±¶ć osoby które znaj± się na muzyce a nie dać młodzieniaszków serialowych żenada

 • Gość: Jan

  Oceniono 3 razy 3

  Fajny go¶ć , życze Mu sukcesów i powodzenia .

 • Gość: go¶ć

  Oceniono 1 raz 1

  Ten chłopta¶ jest ooooooooookropny!

 • Gość: Viki

  Oceniono 5 razy 1

  Z tymi przylizanymi włosami przypomina przygłupa, niejakiego Rafonixa, idola przygłupawej gimbazy na YT.

 • Gość: okulista

  Oceniono 2 razy 0

  Ciekawe, na kogo ta panna bedzie patrzec? Na widzow, jury, czy wykonawce? A moze jednoczesnie...

 • Gość: xxx

  Oceniono 2 razy 0

  Wygrali dance dance dance to teraz będ± ich na siłę wszędzie promować, aż będ± wyskakiwać z lodówki jak Wieniawa. Trzeba znać umiar w tym co się robi.

 • Gość: Malgorzata

  Oceniono 6 razy 0

  Moze niech wezma sie wpierw za nauke, bo im sie w glowach poprzewraca.Na sile robi sie z nich gwiazdy, program lubilam teraz nie bede ogladac.Dosc tych jakajocych sie pseudo gwiazd.

 • Gość: Zuza87

  Oceniono 8 razy 0

  Nie bejbe, nikt nie widzi w Tobie dorosłego. Jeste¶ małym nieopierzonym ptaszkiem.

 • Gość: Go¶ć

  Oceniono 1 raz -1

  Fajnie, ja ich lubię, wreszcie trochę młodej , ¶wieżej krwi a nie na każdym kroku Kurdej -Szatan,powodzenia życzę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX