Meghan Markle i książę Harry we Francji nie są sami. Towarzyszy im nowa niania Archiego. Trzecia w ciągu trzech miesięcy. Ta to ponoć "dar od Boga"

Meghan Markle i książę Harry mają kolejną osobę do pomocy przy dziecku. Trzymiesięcznym maluchem zajmie się trzecia niania.

Meghan Markle i książę Harry od trzech miesięcy są szczęśliwymi rodzicami. Pomaga im w tym sztab specjalistów od wszystkiego, do których dołączyła teraz trzecia już niania. Początkowo Meghan twierdziła, że nikogo do pomocy nie będzie potrzebowała. Jak widać, rzeczywistość przerosła odrobinę oczekiwania pary - mały Archie dostał właśnie nową opiekunkę, która zdołała sprostać wymaganiom.

Meghan Markle zatrudnia trzecią nianię

Trzecia niania u Meghan Markle nie oznacza co prawda, że nad Archiem czuwa aż pięć osób jednocześnie - Meghan, Harry i trzy opiekunki. Pierwsza zatrudniona niania odeszła z pracy bardzo szybko (a raczej została zwolniona), druga niania pracuje tylko nocami (a te, jak wiadomo, u niemowląt mogą być dość ciężkie). Trzecia niania, której tożsamość pozostaje na razie tajemnicą, ma pomagać książęcej parze w obsłudze dziecka w dzień.

Nowa niania była już z Meghan i Harrym w Nicei w posiadłości Eltona Johna. Meghan ma ją określać jako "dar od Boga". Zobaczymy ją jeszcze bez wątpienia, ponieważ będzie towarzyszyła książęcej parze w czasie jesiennej podróży do Afryki.

Trzecia opiekunka dla Archiego jest podobno doświadczoną nianią, która niejedno dziecko już odchowała. Jak mówią osoby bliskie Meghan i Harry'ego, nowa niania świetnie wpasowała się w rodzinę, Archie ją uwielbia, zaś ona uwielbia jego. Harry i Meghan są "bardzo szczęśliwi, że dla nich pracuje". Do posiadłości Frogmore przyjeżdża codziennie, bowiem mieszka poza jej terenem i nie przeprowadziła się do domu Meghan, Harry'ego i Archiego.

Aż trudno uwierzyć, ze mały Archie ma już trzy miesiące! Tak wyglądał zaledwie dwa dni po narodzinach:

Więcej o:
Komentarze (100)
Meghan Markle i książę Harry zatrudnili nową nianię dla Archiego. To już trzecia w ciągu trzech miesięcy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ewa

  Oceniono 17 razy 13

  Wybór niani jest bardzo ważny, tak samo jak późniejszy wybór żłobka. Niestety musiałam szybko wrócić do pracy i doświadczyłam jednego i drugiego. Młodym rodzicom życzę powodzenia.

 • Gość: ...

  Oceniono 24 razy 8

  E tam trzecia. Napiszcie od razu, że osiemnasta, przecież i tak nikt tego nie zweryfikuje :) A będzie jeszcze lepiej pasowało do lansowanego przez was wizerunku Meghan.

 • Gość: duperele

  Oceniono 13 razy 7

  to jest bardzo wazna wiadomosc dla wszystkich Polakow , nawet zaby na Podlasiu kumkaja jakos inaczej na wiesc o trzeciej niani...

 • Gość: Trakenka

  Oceniono 22 razy 6

  Meghan przed urodzeniem dziecka zarzekała się że żadnie niani nie zatrudni bo sama będzie dzieckiem zajmować się.

 • Jan Winnicki

  Oceniono 20 razy 4

  Trzy miesięcznemu dziecku wisi i powiewa kolejna niania. Należy do kasty obiboków i nigdy w życiu nie skala się pracą.

 • Gość: rrr

  Oceniono 17 razy 3

  mam ich dość, razem z ich bachorem i fochami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX