Rutkowscy pochwalili się ślubnymi prezentami. Odkurzacz za 7 tys. zł to dopiero początek. W kopertach dostali fortunę

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wyprawili wesele na ok. 200 osób! Nic więc dziwnego, że ta impreza słono ich kosztowała. Detektyw zdradził, ile wydał i ile dostał w kopertach.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich po wielu latach związku, wreszcie postanowili się pobrać. Uroczystość odbyła się w podwarszawskim pałacu w Rozalinie. Nowożeńcy pochwalili się już nagraniami ze ślubu i wesela, a także serią pięknych zdjęć. Maja naprawdę zaszalała tego dnia i pokazała się w aż pięciu sukniach ślubnych! To prawdziwy rekord w polskim show-biznesie. Teraz dowiadujemy się, jakie prezenty otrzymali nowożeńcy od swoich gości. Niektóre z nich naprawdę robią wrażenie.

Wesele Rutkowskich na bogato. Jakie dostali prezenty?

Wesele Rutkowskich było zorganizowane z rozmachem. Nic więc dziwnego, że i goście (zaproszono około 200 osób!) chcieli stanąć na wysokości zadania i obradowali świeżo upieczonych małżonków oryginalnymi i drogimi prezentami. Jak informuje "Super Express" Krzysztof i Maja dostali m.in. swoje karykatury, plakaty z hasłem: „Najlepsza impreza lata!”, odkurzacz warty ok. 7 tys. zł, zastaw srebrnych sztućców, akcesoria słynnej francuskiej marki luksusowej Louis Vuitton, zegarek z karbonu wart kilka tysięcy złotych oraz dużo alkoholu.

Krzysztof w wywiadzie dla Radia Zet otwarcie przyznał, ile wydał na wesele, a czy mu się zwróciło.

Suknie, biżuteria, smokingi, garnitury, buty, wystój sali, wszystkie przygotowania Rozalina, to za całość zapłaciłem około milion złotych. W kopertach dostałem około 300 tys. i w prezentach też tyle - powiedział detektyw

Maja Plich, Krzysztof RutkowskiMaja Plich, Krzysztof Rutkowski screen Instagram/majaplich

Nowożeńcy zaliczyli już również pierwsze wystąpienie w telewizji. Pojawili się w "Dzień Dobry TVN" i zdradzili, że nie zamierzają wyruszać w podróż poślubną, ponieważ mają bardzo dużo pracy.

Podróży poślubnej nie będzie, ale będzie wyjazd do Aten i myślę, że to będzie takim fajnym wyjazdem weekendowym, ponieważ mamy tyle zobowiązań w stosunku do różnego rodzaju sytuacji i tyle roboty, że nie możemy sobie pozwolić na 90 dni dookoła świata. Chciałbym taką podróż zorganizować – stwierdził Krzysztof
Myślę, że wszystko przez nami – dodała Maja

Państwu Rutkowskim życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia.

Ostatnio wiele gwiazd powiedziało sobie sakramentalne "tak". Zobaczcie, jak wyglądał pierwszy taniec Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony.

JP

Więcej o:
Komentarze (116)
Rutkowscy pochwalili się ślubnymi prezentami. Odkurzacz za 7 tys. zł to dopiero początek. W kopertach dostali fortunę
Zaloguj się
 • Gość: Zuza

  Oceniono 35 razy 35

  Do czego to doszło że ludzie się chwalą ile dostają w kopertach... Kiedyś tego nie bylo

 • Gość: Gostek

  Oceniono 22 razy 18

  Piotrek kolacje jadl z zona i tesciowa, a na lodce byl z kochanka, bo zona do W-wy o polnocy wracala, cos poszlo nie tak?

 • Gość: J.Verne

  Oceniono 17 razy 17

  " ... nie możemy sobie pozwolić na 90 dni dookoła świata ..."
  Rutkowski jest tak powolny (w mysleniu) że w 80 dni by się nie wyrobił!

 • Gość: wererere

  Oceniono 21 razy 15

  Ale brzydko wyglądają dziary na pieknych kobietach... Tylko je oszpecają ...

 • Gość: Wojciech

  Oceniono 15 razy 15

  A ciekawe czy podatek od prezentów zapłaci do Urzędu Skarbowego, bo przy takich kwotach to już chyba powinno się zapłacić??

 • Gość: Ewa

  Oceniono 14 razy 14

  Koperty to daje się młodym, którzy nie mają nic, w tym przypadku to szczyt obciachu....

 • Gość: Paweł

  Oceniono 12 razy 12

  Ż E N A D A

 • Gość: Lolo

  Oceniono 12 razy 12

  Miliony wydał a zegarek za parę stowek i to jeszcze emporio Armani buhahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX