Maja Bohosiewicz pokazała "polskie morze". Pod presją internautów usunęła zdjęcie i przeprosiła. Poszło o dwie kobiety w bikini

Maja Bohosiewicz wypoczywa nad polskim morzem. Wydaje się być zadowolona z wyjazdu, ale pokusiła się o "humorystyczny" obrazek znad Bałtyku. Nie wszystkich rozbawił.

Maja Bohosiewicz razem z dziećmi i mężem wybrała się do Gdańska. Celebrytka chwali się zdjęciami z plaży w Jelitkowie, pokazuje też internautom, jak spędza czas z rodziną. Mai nie brakuje poczucia humoru ani pomysłów na instastories. Jednak zdaniem internautów, to, co pokazała na jednym z nich przekroczyło granice.

Maja Bohosiewicz nad polskim morzem

Aktorka zabrała dzieci na popularne "dmuchańce". Oczywiście zabawę zrelacjonowała na swoim instagramowym profilu. Jako obrazek znad Bałtyku wstawiła zdjęcie, które miało zobrazować to, jak Maja widzi typowe nadmorskie atrakcje. Przypadek (?) sprawił, że na fotografii znalazły się też dwie kobiety w bikini. Ich figury nie były idealne, a zdaniem internautów panie dało się zidentyfikować - przez ten fakt Bohosiewicz spotkała się z falą negatywnych komentarzy. Internauci uznali, że celebrytka chciała wyśmiać kobiety. Maja zdecydowała się usunąć "obrazek", a pod jej zdjęciem z plaży wywiązała się dyskusja, w której wzięła udział.

Nie wierzę po prostu ze ludzie są tak głupi. Maja nic nie napisała na temat tej kobiety, sami dodaliście interpretację tylko dlatego, że nie ma idealnej figury, a teraz cały hejt splynął na autorkę zdjęcia, która zupełnie nie to miała na myśli - broniła celebrytki jedna z fanek.
No powiem szczerze, też ciężko mi w to uwierzyć - odpisała Maja.
Jest mi zwyczajnie przykro, za cały ten hejt :(. Ja na tę kobietę w ogóle nie zwróciłam uwagi, a wszystkie wielce oburzone osoby chyba same mają problem, jeśli tak pomyślały, i niby takie tolerancyjne i innych bronią przed domniemanym hejtem, a wylewają go na Maję - pisała inna internautka.
Rozumiem, że każdy widzi świat inaczej. Ale warto zapytać, co ktoś miał na myśli. Ale w sumie na 300k osób kilka które domniemuje złe intencje to i tak nie jest najgorzej - odpisała Bohosiwiecz.
Czyli taka se "gównoburza" bo Pani weszła w kadr przypadkowo? - dociekała fanka.
Nie wyglądało to na przypadkowo, ponieważ nikt nie chciałby, aby jego plażowe ciało było wystawione bez jego zgody na publiczność z Instagrama. Tym bardziej z takim komentarzem - tłumaczyli ci, którym nie spodobało się zdjęcie.

Maja nagrała filmik, w którym przeprosiła za urażenie uczuć niektórych internautów.

Strasznie mi przykro, że tyle z Was w ten sposób zrozumiało to zdjęcie - powiedziała na instastories sama Maja. - Ale skoro odbiór był taki, nie pozostaje mi nic innego, jak przeprosić.

jm

Więcej o:
Komentarze (156)
Maja Bohosiewicz pokazała "polskie morze". Pod presją internautów usunęła zdjęcie i przeprosiła. Poszło o dwie kobiety w bikini
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Reksa

  Oceniono 108 razy 78

  Oczywiscie, ze intencja jest jasna i panie nie weszly w kadr przypadkowo. To celowe ujecie i przemyslany podpis.

 • Gość: 7ub

  Oceniono 83 razy 59

  Ta baba jest bezdennie głupia ale nic dziwnego jak ma głupią matkę.

 • Gość: Jovanka

  Oceniono 50 razy 44

  A czego oczekiwać od pustoglowej baby znanej z tego, że jest znana w wąskim gronie równie pustych bezmozgow.

 • Gość: Tuti

  Oceniono 55 razy 43

  A czy ta Maja siebie w lustrze widziała...ona ma rysy córki pijacego chłopa . Nic z tym nie zrobi. Geny to geny.

 • Gość: Bohosiewicz

  Oceniono 48 razy 38

  Zdecydowana większość kobiet wygląda tak lub "gorzej". Nie każdy ma tyle czasu, co Bohosiewicz, żeby dbać o perfekcyjną (czyli w zasadzie jaką?) figurę.

 • Gość: Ala

  Oceniono 40 razy 36

  Ewidentnie szydziła z tych kobiet. Bo niby co chciała pokazać? Teraz oczywiście winą obarcza tych, którym się to nie spodobało. Brzydko.

 • Gość: gosc

  Oceniono 40 razy 36

  Przepraszam, a jaki byl cel publikacji tego zdjecia? Zdjecie nie nalezy do wybitnych tudziez zabawnych. A moze by tak uszanowac prywatnosc osob niepublicznych, hmm??? Jak sie traktuje ludzi jak przedmioty, to nie nalezy sie spodziewac, ze beda to lubic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX