Zborowska zdradziła kulisy wesela z Wroną. Wiemy, co znalazło się w menu. Młodzi nie zapomnieli o najbardziej wymagających smakoszach

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona od niespełna tygodnia są małżeństwem. Świeżo upieczona panna młoda zdradziła szczegóły wystawnego wesela.

Od ślubu Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony minęło zaledwie kilka dni. Przypomnijmy, że zakochani pobrali się we wtorek. Świeżo upieczona żona postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów i zdradzić szczegóły ceremonii.

Mimo że Zosia Zborowska jest z zawodu aktorką, to wiele osób kojarzy ją głównie za sprawą aktywnie prowadzonego profilu na Instagramie. Posty gwiazdy śledzi już ponad 240 tysięcy osób. Wielu z jej obserwatorów chciało dowiedzieć się jak najwięcej o wtorkowym ślubie. Zborowska postanowiła więc zaspokoić ich ciekawość i przeprowadziła tak zwane "Q&A".

Zosia Zborowska zdradza weselne tajemnice

Fani ciekawi byli między innymi tego, dlaczego para nie zdecydowała się na ślub kościelny. Okazuje się, że Zosia Zborowska "omija kościół szerokim łukiem". W takim razie jej decyzja jest dość zrozumiała. Aktorka zdradziła też, że przyjęła podwójne nazwisko oraz, że winietki dla gości były ręcznie wypisane złotym atramentem. Co ciekawe, jedną z organizatorek wesela Zborowskiej i Wrony była przyjaciółka panny młodej z młodzieńczych lat.

Jakim cudem o ślubie nie dowiedziały się wcześniej media? Zosia Zborowska i Andrzej Wrona nie zamieścili na zaproszeniach miejsca ceremonii. Goście, którzy jechali samochodem, poznali je dopiero dzień wcześniej. Pozostali mieli do dyspozycji autobus. Padło też pytanie o to, ile kosztowało wesele. Zborowska oczywiście nie zdradziła kwoty, jednak przyznała, że państwo młodzi sami sfinansowali imprezę, bez pomocy rodziców.

Nie jest tajemnicą, że jedzenie to ważna rzecz na weselu. Goście Zborowskiej i Wrony mieli do wyboru menu klasyczne, wegetariańskie i wegańskie.

Menu na ślubie ZborowskiejMenu na ślubie Zborowskiej Instagram/zosiazborowska

Przypominamy pierwszy taniec Zborowskiej i Wrony.

Ach, co to było za wesele... :)

Więcej o:
Komentarze (28)
Zosia Zborowska zdradziła kulisy wesela z Andrzejem Wroną. Wiemy, co znalazło się w menu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: lolek

  Oceniono 16 razy 10

  to ludzie jechali na kebaba po takim menu...

 • Gość: Viki

  Oceniono 10 razy 6

  A goście nie byli głodni po tym menu??

 • Gość: maly

  Oceniono 16 razy 4

  Czy Zborowska mogłaby uprzejmie określić na ile czasu wystarczy jej tych szczegółów do zdradzania? Wyjątkowo nie lubię tej chamskiej, źle wychowanej celebrytki, która nawet własną matkę potrafi poniżyć dla popularności. Nie wierzę, że ktokolwiek interesuje się tym, co ona ma do powiedzenia lub pokazania.

 • Gość: 1234

  Oceniono 14 razy 4

  A ja mialam na dania glowne rosol,soczewiaki, kibiny, kartacze, jablko w schabie, barszcz, strogonow, do wyboru do koloru i tez bylo smacznie a goscie zadowoleni ;) dla mnie w weselu pomogli rodzice 😨 czy ktos sie tym zainteresowal?

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Próbują się przebić z newsami!

 • Gość: Ruda.maruda

  Oceniono 7 razy 1

  Mogłaby chociaż nie walić błędów, ten sos nazywa się beurre blanc, a nie jakieś bure blanc

 • Gość: Alina

  0

  Wiadomo, że menu i muzyka na weselu są najważniejsze. Ja miałam Catering Arts na swoim weselu i to był strzał w dziesiątkę, bo organizacja i jedzenie było wyśmienite.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX