Wypadek na jeziorze Kisajno, zaginął mężczyzna. Nieoficjalnie: To Piotr Woźniak-Starak. Nowe informacje: Akcja poszukiwawcza została przerwana

Od kilku godzin trwają poszukiwania 39-letniego mężczyzny, który wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka. Z nieoficjalnych informacji Gazeta.pl wynika, że jest nim producent filmowy Piotr Woźniak-Starak.

Do zdarzenia miało dojść w nocy z soboty na niedzielę. Jak podaje Gazeta.pl, motorówkę dryfującą na jeziorze Kisajno zauważyli rybacy, którzy powiadomili policję. Funkcjonariusze dotarli do 27-latki, której udało się uratować i już znajdowała się na brzegu. Dowiedzieli się, że płynęła ona z 39-letnim mężczyzną, który wypadł za burtę. Jak się dowiedzieliśmy, obecnie trwają jego poszukiwania. Do akcji zaangażowane są środki nie tylko lądowe, lecz także powietrzne.

Wypadek na jeziorze Kisajno. Nieoficjalnie - to Piotr Woźniak-Starak

Poszukiwania będą trwały aż do skutku - mówi w rozmowie z Plotek.pl asp. Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

Dowiedzieliśmy się, że nie udało się zakończyć akcji, a poszukiwania zostaną wznowione rano. Jak wiadomo, poszukiwanym mężczyzną jest 39-latek, mieszkaniec Warszawy. Nie udało nam się skontaktować z prokuratorem, jednak jak wynika z nieoficjalnych informacji portalu Gazeta.pl, poszukiwanym mężczyzną może być producent filmowy Piotr Woźniak-Starak, prywatnie mąż dziennikarkiAgnieszki Woźniak-Starak. Co więcej, na profilu dziennikarki pojawiło się niedawno pojawiło się zdjęcie z Mazur, co świadczy o tym, że mogła przebywać tam razem z mężem.

Z ostatniej chwili: prokuratura potwierdza - zaginiony mężczyzna to Piotr Woźniak-Starak > > >

Piotr Woźniak-Starak świętował urodziny... w gipsie:

AW

Więcej o:
Komentarze (288)
Wypadek na jeziorze Kisajno, zaginął mężczyzna. Nieoficjalnie: To Piotr Woźniak-Starak
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jjh

  Oceniono 167 razy 147

  Oby go znależli żywego-nie zaleznie czy sie zna czy nie, czy lubi czy nie...

 • resio

  Oceniono 142 razy 110

  jak widze niektore wypowiedzie to sie ciesze ze mieszkam w UK. Normzalnie sie zyczy aby wszystko skonczylo sie dobrze. To czlowiek jest maż i syn. Niewazne czy bogaty czy biedny czy pil czy z jakas laska byl nic wam do tego to jego zycie. Im wiecej nienawisci rozsiejecie tym wiecej beda wasze dzieci mialy z tym problemu. Aby tylko dobrze sie skonczylo.

 • Gość: Jaha

  Oceniono 82 razy 74

  To, ze rodzina milczy, to tez jest odpowiedzią... gdyby byli pewni, ze to nie on, na pewno by wydali oświadczenie 😒

 • Gość: Iza

  Oceniono 81 razy 71

  Większość komentarzy to jakaś masakra. Zaginął człowiek, nieważne kto to, ani z kim był i co robił. Przestańcie pluć jadem i nienawiścią, takie rzeczy mogą spotkać każdego.

 • Gość: strefa ciszy

  Oceniono 88 razy 68

  A tak na marginesie, jeżdżenie ryczącą motorówą po urokliwych cichych jeziorach powinno być zakazane (dostępne tylko dla służb). Dla zwykłych ludzi tylko żaglówki, kajaki, rowery wodne, itp.

 • Gość: M.

  Oceniono 43 razy 41

  Niestety bardzo źle to wygląda.Z całego serca życzę, by okazało się to jakimś nieporozumieniem bądź oczywistą nieprawdą.
  Obawiam się jednak, że brak jakiegokolwiek komentarza ze strony rodziny, biorąc pod uwagę, że jest to informacja obecną we wszystkich serwisach niestety może potwierdzać najgorsze przypuszczenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX