Janachowska wytknęła polskim gwiazdom ślubne wpadki. Na jej liście m.in. Liszowska i Mandaryna

Izabela Janachowska jest specjalistką od ślubów i często doradza pannom młodym w sprawie kreacji. Tym razem pokazała, jakich sukni ślubnych nie wybierać. Posłużyła się przykładami wpadek ślubnych w polskim show biznesie.

Izabela Janachowska jakiś czas temu udostępniła nagranie, w którym opowiedziała, jakie wpadki zaliczyła na własnym ślubie. Tym razem wedding plannerka postanowiła pokazać, jakie błędy popełniły inne gwiazdy znane z polskiego show biznesu. Janachowska nie miała dla nich litości, zwłaszcza jeśli chodzi o kreacje panien młodych. 

Izabela Janachowska o sukniach ślubnych polskich gwiazd

Izabela Janachowska często podkreśla, że nie warto ślepo podążać za modą i czasem warto postawić na klasykę. Tak było w przypadku sukien ślubnych gwiazd, które pojawiły się w jej zestawieniu. Janachowska przeanalizowała bowiem, w czym na własnych ślubach pojawiły się takie sławy, jak: Joanna Liszowska. MandarynaMagda Modra, a także żony Tomasza Luberta oraz Łukasza Płoszajskiego

Ta ostatnia postawiła bowiem na suknię z krótkim przodem. Wybranka aktora "Pierwszej miłości" w ten sposób wyeksponowała... białe kozaki. Asymetryczną suknię odsłaniającą nogi wybrała także Ewa Lubert - żona założyciela zespołu "Virgin". Jej kreacja była także zbyt odważna - osłaniała bowiem nie tylko ramiona i dekolt, ale także brzuch. 

Na uwagę Janchowksiej zasłużyła także źle skrojona kreacja Joanny Liszowskiej. Suknia ślubna aktorki wykończona była piórami, a gorset odcinał się kolorystycznie od reszty stylizacji. 

Izabela Janachowska suchej nitki nie zostawiła również na stylizacjach ślubnych Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Dlaczego? Z pewnością pamiętacie srebrny garnitur wokalisty "Ich Troje" i pełną falban i brokatu suknię jego drugiej wybranki.

Mamy dla was zestawienie najdroższych sukien ślubnych gwiazd. Marina za swoją zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko.

AG 

Więcej o:
Komentarze (29)
Izabela Janachowska wytknęła polskim gwiazdom ślubne wpadki. Na liście Liszowska, Mandaryna, ale akurat to nie im dostało się najbardziej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bartko

  Oceniono 41 razy 35

  Kolejna perfekcyjna kurka jego mać..

 • Gość: Izka

  Oceniono 40 razy 34

  Kurka - jakie to słabe wytykać ludziom w tak ważnym dla nich dniu. Izka zrozum, każda panna młoda jest w tym dniu najpiękniejsza, a jej oblubieniec niczym młody bóg.

 • izarider

  Oceniono 34 razy 28

  Paniusia bez kasy męża byłaby nikim. ale cóż, takich multum w szołbiznesie...

 • Gość: Yu

  Oceniono 23 razy 21

  Pani Izo, jeśli panna młoda dobrze czuje się w kiecce, nic nam do tego. Dla niektórych śmiesznie wygląda panna młoda ze starym mężem, ale jak się dobrze czuje z tym...

 • Gość: sofia

  Oceniono 21 razy 19

  A kim żesz jest ta pani, że daje sobie prawo do krytyki???? Kolejna ekspertka z d....y

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX