Brytyjskie media donoszą, że o drugiej ciąży Meghan Markle nie ma mowy. Książęca para ma inne plany. "Zmierzą się ze sprzeciwem, ale są uparci"

Brytyjskie tabloidy informują, że Meghan Markle nie planuje kolejnej ciąży. Co jednak istotne, książęca para chce zaadoptować drugie dziecko.

Odkąd tylko Meghan Markle została mamą, w mediach nie brakuje spekulacji, jakoby lada moment po raz kolejny miałaby być w ciąży. Plotki podsycił niedawno sam książę Harry, który przyznał, że marzy mu się dwójka dzieci. Czy to oznacza, że Meghan rzeczywiście wkrótce pokaże nam się z zaokrąglonym brzuszkiem? Brytyjskie media donoszą, że tak się nie wydarzy, a książęca para planuje ponoć zaadoptować drugie dziecko. 

Royal Baby. Księżna Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy pokazali syna:

Meghan Markle i książę Harry zaadoptują dziecko? 

Według serwisu RadarOnline, Meghan i Harry podjęli już decyzję o adopcji. Jeśli doniesienia te okazałyby się prawdą, kontrowersji z pewnością by nie brakowało. Powód? Otóż, do tej pory w rodzinie królewskiej nikt nie zdecydował się na taki krok. 

Harry i Meghan zmierzą się z dużym sprzeciwem ze strony starszych pokoleń, ale są uparci - donosi RadarOnline.

Przyznacie, że doniesienia są dość zaskakujące. Jak jest jednak prawda? Aby się tego dowiedzieć, musimy poczekać na oficjalne stanowisko Pałacu. Gdyby rzeczywiście Harry i Meghan zdecydowaliby się na adopcje, byłoby to przełomowe wydarzenie w historii brytyjskiej rodziny królewskiej.

DH

Więcej o:
Komentarze (78)
Brytyjskie media donoszą, że o drugiej ciąży Meghan Markle nie ma mowy. Książęca para ma inne plany. "Zmierzą się ze sprzeciwem, ale są uparci"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: asia

  Oceniono 26 razy 12

  Bardzo ładnie...Dzieci nieszczęśliwych do adopcji nie brakuje....

 • Gość: A.

  Oceniono 29 razy 11

  Jej drugiej ciąży ludzie by już nie przeżyli chyba. Pierwszą ledwo znieśliśmy. Ona chyba też.

 • Gość: ewO

  Oceniono 20 razy 10

  Takie to amerykańskie. Elżbieta powinna się sprzeciwić, za jakiś czas znajdą się rodzice dziecka którym nie będzie można odmówić spotkań z dzieckiem.

 • Gość: js

  Oceniono 16 razy 8

  Eeee, tam, przesada z tym wielkim sprzeciwem. Gdyby to był następca tronu, to pewnie owszem, nacisk byłby niewyobrażalny. A tak, drugie dziecko Harry'ego ma takie same szanse na objęcie tronu, jak to, żeby Kaczor został papieżem: niby wiek się zgadza, ale reszta już mniej :-)

 • Gość: :)

  Oceniono 16 razy 8

  I oczywiście Meghan podzieliła się tymi wiadomościami z Radar Online - amerykańskim odpowiednikiem Plotka? Baaardzo prawdopodobne :) Teraz to już nic tylko czekać na ogłoszenie wieści o adopcji sierotki :)

 • Gość: Caroline

  Oceniono 20 razy 4

  Książę Harry to jednak nie przeciętny obywatel tylko arystokrata i to nie z byle jakiego rodu!dlatego uważam, że adopcja to nietrafiony pomysł. Już sam fakt ze ożenił się z afroamerykanka budziło wiele kontrowersji!

 • Gość: Sierota

  Oceniono 12 razy 2

  Jeśli ktoś chce zaadoptować dziecko radzę dobrze sprawdzić jaką przeszłość to dziecko posiada .Może to zabrzmi okrutnie ale mało kto da rade z przeżyciami i obciążeniem genetycznym jakie ma takie dziecko.

 • annas11

  Oceniono 6 razy 2

  a co mnie to obchodzi -

  MAM WLASNE PROBLEMY

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX