Edyta Górniak odtworzyła słynną scenę z "Titanica". Z ukochanym? Nie, z Allanem. "Przecież ten wątek dotyczył kochanków!"

Edyta Górniak opublikowała na Instagramie film, w którym wcieliła się w postać Rose z "Titanica". A filmowy Jack? To Allan, syn Edyty.

Edyta Górniak chyba nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Z nią po prostu nie ma nudy. Dopiero co wystąpiła na Top of the Top Sopot Festival, a już dziś jest w Chicago. I to nie sama, ponieważ towarzyszy jej syn Allan. Nie mamy wątpliwości, że łączy ich bardzo bliska więź. Dowód? Ostatnie wideo na Instagramie Edyty. 

Edyta Górniak odtworzyła słynną scenę z "Titanica"

Górniak wybrała się z Allanem na rejs po jeziorze Michigan. Edyta poczuła wiatr we włosach i postanowiła uwiecznić tę chwilę na nagraniu. A w tym celu przydał jej się Allan. Ona wcieliła się bowiem w postać Rose z "Titanica", a jej syn odegrał kultową rolę Jacka. Efekt? Sami zobaczcie: 

Przyznacie, że widok jest wyjątkowy. A co na to fani Edyty? Gdy jedni się zachwycają, inni wytykają diwie, że scena ta dotyczyła kochanków, a nie matki i syna. 

Tragedia. Przecież ten wątek dotyczył kochanków!
Piękny widok. Piękna jest wasza relacją i to, jak ta miłość rośnie.
Przy Allanie nie ma się czego się bać. Silny chłopak - czytamy.

A wy, co myślicie? Wyszło okej, czy jednak Edyta i Allan muszą jeszcze trochę poćwiczyć? 

Edyta Górniak przed udziałem w "Agencie" przekazała produkcji listę osób, z którymi nie chce być w programie:

DH

Więcej o:
Komentarze (93)
Edyta Górniak odtworzyła słynną scenę z "Titanica". Z ukochanym? Nie, z Allanem. "Przecież ten wątek dotyczył kochanków!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Olka

  Oceniono 72 razy 62

  Niesmaczne

 • Gość: xxx

  Oceniono 75 razy 59

  Że jego to, jako już dorastającego faceta nie krępuje? Coś tu jest nie tak, to nie jest zdrowe.

 • Gość: Kirk

  Oceniono 65 razy 53

  Ona ma coś z deklem nie tak

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 46 razy 38

  To jest chora relacja. Kiedyś może ten mam8synek się zakocha. I będę żyli w trójkę długo i szczęśliwie. Tylko które kobieta na to pojdzie. A to mamusia ma katar, to zemdleje. Ja to przeżyłam z mamisynkiem. To się nie zmieni.mamusia zawsze będzie pierwsza i rozwali każdy jego związek. A jak synek nie będzie słuchał to będzie zawał, udar itp.....

 • Gość: Goya

  Oceniono 42 razy 36

  A ten cały czas z tym plecakiem i "amerykańskich" okularach... Komedia

 • Gość: Kas

  Oceniono 35 razy 29

  Przesada!

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 27

  Acha ! Miłość miłością do dziecka! Ale do przesady! Syn jest prawie pełnoletni i takie zachowanie matka pozwala ! Co w tym tkwi!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX