Ewa Farna odzyskała konto na Facebooku. Wydała oświadczenie i zapowiada: Haker poniesie konsekwencje

Ewa Farna opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym poinformowała fanów, że odzyskała swój profil na Facebooku. Przypomnijmy, że konto wokalistki zostało zhakowane.

Prawdopodobnie już w momencie, kiedy Ewa Farna pojawiła na scenie sopockiego amfiteatru podczas Top of the Sopot Festiwal, ktoś włamał się na jej facebookowe konto. Efekt? Na profilu wokalistki zaczęły pojawiać się dziwne, wulgarne wpisy. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Farna apelowała do fanów, by zgłaszali wspomniane posty, które naruszają jej dobro osobiste. Jak się dziś okazuje, po upływie kilku dni Ewa odzyskała dostęp do swojego konta. Wokalistka wydała oświadczenie. 

Ewa Farna odzyskała dostęp do Facebooka

Farna na swoim Instagramie poinformowała, że odzyskała kontrolę nad swoim facebookowym profilem. Podziękowała za wsparcie, pomoc oraz dodała, że będzie walczyła o sprawiedliwość, a haker zostanie ukarany. 

Drodzy fani, też dzięki Waszej pomocy udało się odzyskać moje oficjalne konto na Facebooku! Jest już znów pod moją kontrolą. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zatrzymać ten atak. Hacker poniesie konsekwencje prawne, też dlatego, że naruszył prawa minimum 3 osób. Stąd też zdjęcia z garderoby, kopie umów z pracy, zdjęcie kostiumów z teledysku czy też fotodokumentacja pękniętego ramiączka przy nowym T-shircie... Z komunikacji z Messengera. (...) Cóż, może warto sobie uświadomić, ile dzielimy z sobą poprzez social media i jak realnie może nas wirtualny świat dotknąć czy ranić. Uważajcie na siebie, ja lecę na kolejny koncert.

Wszystko skończyło się dobrze, ale historia Ewy niech będzie dla innych przestrogą. 

Wiecie, że Farna zagrała w czeskim filmie? Zobaczcie fragment tej produkcji:

DH

Więcej o:
Komentarze (10)
Ewa Farna odzyskała konto na Facebooku. Wydała oświadczenie i zapowiada: Haker poniesie konsekwencje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: xg

  Oceniono 2 razy 2

  Poniosła konsekwencje za jazdę po pijaku ?

 • Gość: T555

  Oceniono 1 raz 1

  Stara śpiewka. Pisanie po pijaku, a potem że haker... Mów do mnie jeszcze...

 • Gość: hehe

  Oceniono 1 raz 1

  Raczej nie haker, tylko zostawiła telefon na wierzchu i była zalogowana, wię ckots złoliwie skorzystał. Wszystkim ku przestrodze - wylogowywac się z mediów społecznosciowych. Haker by się włamywał obchodzac zabezpieczenia, jesli telefon był na wierzchu zalogowany, to nie jest hakerem, tylko dowcipnisiem, a na to nie ma paragrafu.

 • Gość: Hacker

  Oceniono 3 razy 1

  Dostała darmową reklamę i marudzi

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy -1

  Kukiz też na początku wymyślał hakera, a potem się przyznał ,ze odpłynął w piątek i sam pisał wulgaryzmy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX