Do sieci trafił film ze ślubu Zborowskiej i Wrony. Oj, działo się na weselu. Królowie parkietu? Cielecka i Gelner

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona kilka dni temu wzięli ślub. Teraz do sieci trafiło nagranie z ich wesela. Możemy zobaczyć, jak bawili się (sławni) goście.

We wtorek 13 sierpnia Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali małżeństwem. Ślub i wesele zorganizowali w zaledwie 2,5 miesiąca, jednak wszystko wyszło tak, jak sobie wymarzyli. Choć wydarzenie do końca było utrzymane w tajemnicy, to szybko do sieci zaczęły trafiać zdjęcia i nagrania, które udostępniali zaproszeni goście. A wśród nich znaleźli się m.in. Marta Wierzbicka z ukochanym, Anna Lewandowska oraz Robert Kupisz, który potwierdził, że Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą.

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska wzięli ślub

Zaledwie kilka dni po ślubie na Instagramie pojawiło się profesjonalne nagranie z tego wydarzenia. Jego twórcy przyznali, że była to ciężka praca, ale dali radę i sprostali temu zadaniu. Przy okazji zwrócili się też do internautów:

Uważaj, o czym marzysz, bo może się spełnić. W tym przypadku rzeczywistość totalnie przerosła nasze oczekiwania. Hłanita & Anżej (aka Zosia i Andrzej) zrobili party wg zasady: Albo grubo, albo wcale. I wiecie co? Tak było zaiste. Ostatnich kilka dni to mordercza walka z czasem i życie na niezłym hajpie! Chcemy więcej, chcemy by każdy celebrował miłość na swój sposób, ale właśnie z taką energią i niepohamowaną radością - napisali.

Na filmie widzimy, że faktycznie zabawa była świetna. Nie tylko doskonale bawili się państwo młodzi, lecz także goście. Jest ujęcie, na którym tańczy Anna Lewandowska (była bez Roberta), Aleksandra Domańska oraz Magdalena Cielecka, która została pokazana podczas dość intymnego układu z Bartoszem Gelnerem.

Internautom bardzo się podoba to, jak została pokazana impreza:

Mistrzostwo.
Coś wspaniałego.
Kosmos - zachwycają się.

A Wy chcielibyście się znaleźć na takim weselu?

Ach, co to był za ślub! Ale najlepszy był... pierwszy taniec. Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wybrali nietypowy utwór. Goście nie potrafili powstrzymać śmiechu:

AW

Więcej o:
Komentarze (23)
Andrzej Wrona i Zofia Zborowska mają już film ze ślubu. Oj, działo się na weselu. Królowie parkietu? Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 5

  Paskudne komentarze pod artykułem o czyimś szczęściu! Czy naprawdę liczy się tylko wygląd dziewczyny?

 • Gość: Ewa

  Oceniono 4 razy 2

  Filmik jest super 👍

 • Gość: goscx

  Oceniono 1 raz 1

  To jest wesele Wrony i Zborowskiej, czy Lewandowskiej?
  Bo tak przeplata sie na fotach z państwem młodym, jakby była najważniejsza osobą na weselu.
  Wygląda jakby po to powstał enty artykuł na temat tego wesela, zeby w jadłospisie można było umieścić Lewadnowską. Lewy wam za to płaci?

 • Gość: Lena

  Oceniono 3 razy 1

  No cóż,my nie potrafimy się cieszyć z czyjegoś szczęścia!Jakie to przykre,żeby w takim dniu wylewać wiadro pomyj na młodych!O urodzie dyskutują tu ludzie maluczcy i z kompleksami!Wstyd mi za was!A napewno komentują tu sami URODZIWI!Żenada!

 • Gość: Tola

  Oceniono 2 razy 0

  Przepiękna sukienka ślubna, zresztą nasi polscy projektanci (tacy jak Viola Piekut) w ogóle słyną z doskonałych projektów

 • Gość: no żesz

  Oceniono 10 razy 0

  Dlaczego na tych zdjęciach jest takie "mydło"??? Nikt nie umiał zrobić dobrych fotek, nawet swoimi wypasionymi ajfonami umiejącymi dosłownie wszystko???

 • Gość: Melania

  Oceniono 3 razy -1

  Ślub w 2,5 miesiąca. Jak się ma kasę to wszystko jest proste. Ciekawe jakby sami musieli planować. Założę się że to by ich przerosło, bo mają zawsze wszystko podane pod brodę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy -1

  Nie trafił tylko został sprzedany tak jak cała reszta. Ten ślub to jedno wielkie przestawienie dla grazyn i jedna wielka reklama. Ile artykułów wykupili żeby się na tym od kilku dni lansowac?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX