Syn Anity i Adriana ze "ŚOPW" skończył dwa miesiące, a debiut w telewizji ma już za sobą. Gościł w "Dzień Dobry TVN". Skradł show?

Anita i Adrian z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wystąpili w sobotnim wydaniu "Dzień Dobry Wakacje". Z rodzicami na ekranie pojawił się także Jerzyk. Chłopiec niekwestionowanie był w centrum uwagi.

Anita i Adrian to jedna z nielicznych par, które w programie telewizyjnym rzeczywiście odnalazły miłość. W ich przypadku był to "Ślub od pierwszego wejrzenia". Los sprawił, że po spontanicznym ślubie nadeszła też prawdziwa miłość. Efekt? Adrian i Anita są dziś szczęśliwymi rodzicami Jerzyka. Chłopiec przyszedł na świat na początku czerwca, a już dziś zadebiutował w telewizji. 

Anita i Adrian ze "ŚOPW" gościli z synem w "DDTVN"

Anita i Adrian pojawili się w sobotnim wydaniu "Dzień Dobry Wakacje". Zaprosili kamery śniadaniówki aż do Szczecina, gdzie obecnie mieszkają. Po raz pierwszy zdecydowali się, by wystąpić w telewizji z kilkumiesięcznym synem. Tym samym Jerzyk skradł całe show! 

Wszystko się zmieniło. Radość i szczęście są jeszcze większe - mówił o narodzinach syna Adrian.

Podczas rozmowy z Kasią Olubińską Anita i Adrian wrócili też wspomnieniami do programu, w którym się poznali. Stwierdzili, że ani przez moment nie spodziewali się, że "Ślub od pierwszego wejrzenia" tak bardzo odmieni ich życie. 

Nikt z nas się nie spodziewał takiego zakończenia. Życie zaskoczyło nas oboje. Dało nam więcej, niż mogliśmy się spodziewać - mówiła Anita w "Dzień Dobry TVN".

Piękna historia, prawda? Im się udało, ale niestety inni uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mają tak cudownych wspomnień: 

DH

Więcej o:
Komentarze (31)
Syn Anity i Adriana ze "ŚOPW" skończył dwa miesiące, a debiut w telewizji ma już za sobą. Gościł w "Dzień Dobry TVN". Skradł show?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Anka

  Oceniono 9 razy 7

  Wyszło bo fajny konkretny facet jej się trafił jakby dostałą tego z akademika to byłaby rozwódką.

 • Gość: Dorota

  Oceniono 5 razy 5

  Gratulacje, pierwsze dziecko z tego programu, ciekawe co też TVN sprezentował z tej okazji?

 • Gość: Milla

  Oceniono 6 razy 4

  Lubię ich

 • Gość: Sara

  Oceniono 6 razy 4

  Oglądałam, super wypadli

 • Gość: Was

  Oceniono 6 razy 4

  Fajni ludzie, na luzie super. Piesek też kochany

 • Gość: Pola

  Oceniono 5 razy 3

  Fajna rodzinka

 • Gość: Lucyna gawronska

  Oceniono 4 razy 2

  Gratuluje serdecznie ciesze sie za kazdym razem,kiedy was widze,tak bardzo pasujecie do siebie,ze to nie moglo byc inaczej.Swietna z was para,no i macie cudownego synusia,dbajcie o ta kruszynke,no i o siebie,wygladacie wspaniale,buziaczki dla calej trojeczki

 • Gość: Ewa

  Oceniono 4 razy 2

  Naj naj naj

 • Gość: Iwi

  Oceniono 4 razy 2

  Szczęścia i miłości na zawsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX