Nergal został wyrzucony z siłowni w USA. Powód? Logo na koszulce oraz fakt, że nie wierzy w Jezusa. "Odp***rzcie się od mojego treningu!"

Lider metalowej grupy Behemoth został wyrzucony z siłowni w Ameryce Północnej. Powodem była koszulka z logo black metalowego zespołu oraz... wiara Darskiego.

Mimo że Adam "Nergal" Darski aktywnie koncertuje po całym świecie, to wciąż stara się zachować systematyczność w treningach. Lider zespołu Behemoth od wielu lat podkreśla, że sport jest bardzo ważny w jego życiu. Muzyk aktualnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie towarzyszy Slipknotowi w trasie koncertowej "Knotfest Roadshow". W wolnej chwili postanowił odwiedzić siłownię YMCA w Ameryce Północnej i tę wizytę na pewno zapamięta na bardzo długo.

Nergal wyrzucony z siłowni

Darski dodał na swojego Instagrama filmik, w którym opowiedział o niecodziennej sytuacji, która go spotkała. Nergal został wyproszony podczas treningu z siłowni, a powodem miała być jego koszulka z logo black metalowego zespołu Darkthrone. Pracownicy siłowni zapytali go również o to, czy wierzy w Jezusa. Po tym, jak muzyk odpowiedział, że nie wierzy został wyrzucony.

Jezu! To oznacza wojnę! Możecie cenzurować moją sztukę, ciągać mnie po sądach, wzywać swoich synów do bojkotowania koncertów Behemotha... ale odp***rzcie się od mojego treningu! - napisał na Instagramie.

Stowarzyszenie YMCA, czyli Związek Chrześcijańskiej Młodzieży Męskiej to międzynarodowa organizacja, propagująca wartości chrześcijańskie. Prowadzi m.in. centra kultury i siłownie. Do sprawy postanowił odnieść się także lider zespołu Darkthrone.

Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać.

Pamiętacie, jak jeszcze niedawno całkiem nagi Nergal na dachu w Pradze odganiał ręcznikiem osy? A jak wyglądały polskie gwiazdy w "Playboy'u"?

Co sądzicie o całej sytuacji?

KB

Więcej o:
Komentarze (468)
Nergal został wyrzucony z siłowni w USA. Powód? Logo na koszulce oraz... fakt, że nie wierzy w Jezusa. "Odp***rzcie się od mojego treningu!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Marcin

  Oceniono 276 razy 186

  Wolność kończy się tam,gdzie ogranicza ona wolność 2go człowieka,a zatem Panie Nergal nie masz Pan racji.To tak jakbym przyszedł na spotkanie klubu AA (alkoholików) i zaczął propagować picie jako najlepszy sposób na życie i nakłaniał zebranych do wypicia.W społeczeństwie każdy ma prawo do własnych poglądów, ale jeśli chce wejść do synagogi , to zakładam jarmułkę ,wchodząc do meczetu ściągam buty , jak idę na koncert zespołu Pana Darskiego ,to nie epatuję symbolami Chrześcijańskimi - proste.Szanujmy się nawzajem.Będę pierwszy bronił praw Osób LGBT , natomiast będę pierwszy piętnował podżeganie do nienawiści (poprzez poderżnięcie gardła cudzej podobiźnie).Musimy się szanować i potrafić ze sobą WSPÓLNIE współżyć !

 • dirxml_iii

  Oceniono 191 razy 127

  Naergal wyszedłeś zwykłego głupa i tyle ..... Nienawidzisz Chrześcijaństwa to trzeba być głupem by pójść do kluby Chrześcijańskiego z koszulka negującą Chrześcijaństwo .... Pusty Pajac z Ciebie chłopie.

 • farcry3

  Oceniono 133 razy 117

  Mógł pójść na Brooklyn z napisem na koszulce, że " czarnuchy śmierdzą " , Wtedy bym uznał, że ma cojones :-)

 • Gość: Ffgg

  Oceniono 124 razy 108

  Soecjalnie wybral taki klub zeby wszczac gownoburze zeby cos napisac na Instagramie zeby teraz pisano o nim. Powinien hajtnac sie z Rozenkowa bylby zawsze na pierwszych stronach

 • Gość: mister quasimodo

  Oceniono 100 razy 90

  Nergal.
  Wiem, że lubisz mocne doznania.
  Następnym razem załóż koszulkę i szalik z barwami i logo Legii Warszawa i jedź na mecz do Łodzi. Tam usiądź sobie pomiędzy kibolami Widzewa... Gdyby to ci nie wystarczyło, to jedź do paryskiej dzielnicy Saint-Denis i tam pospaceruj sobie w koszulce z podobizną Salmana Rushdiego...
  Nie ma za co, Nergal... :o)

 • Gość: behehe_młot

  Oceniono 105 razy 71

  A po co szedł do chrześcijańskiego klubu? Od tego są stowarzyszenia, żeby ludzie byli wśród sobie podobnych.

  Panie Nergal a co pan ćwiczysz? Od wielu dostaje naród newsa ze pan ćwiczysz na siłowni i efektów nie widać.

 • 123kc

  Oceniono 104 razy 66

  A w Japonii by go nie wpuścili na basen za tatuaże. Szkoda że w Polsce nie stosuje się takich standardów, człowiek musi oglądać takie wydziergane miernoty...

 • szkamar

  Oceniono 60 razy 46

  Poznał swoje miejsce w szeregu.

 • Gość: Z detroit

  Oceniono 58 razy 44

  Czego nie poszedl na silownie jakiejs muslimskiej ekipy albo gangusow Murzynow ? Sa pakernie w US gdzie kolo sztang klamki leza i tam mozna bylo pojsc . A bo by grzecznie nie wyprosili tylko becki albo gorzej ....Slabe to....nie utozsamiam sie z kims to tam nie chodze...proste!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX