Anna Lewandowska kibicowała Robertowi podczas meczu. Pochwaliła się stylizacją, ale uwagę zwracają przede wszystkim buty. "Ukradłaś mężowi?"

Anna Lewandowska wybrała się na pierwszy mecz Bayernu w nowym sezonie Bundesligi, by kibicować z trybun Robertowi Lewandowskiemu. Na Instagramie pochwaliła się stylizacją, a fani zwrócili uwagę na jej buty.

Robert Lewandowski powrócił na boisko. Polski piłkarz nie zawiódł i w meczu Bayernu z Herthą Berlin strzelił dwa gole. Nie wystarczyło to jednak Bayernowi, aby rozpocząć sezon Bundesligi od zwycięstwa. Mistrzowie Niemiec zremisowali na własnym stadionie z Herthą Berlin 2:2. Na stadionie licznie zgromadzili się kibice, a wśród nich była też Anna Lewandowska. Żona polskiego piłkarza jest obecna na prawie wszystkich meczach Roberta. Gdy teraz także pojawiła się na trybunach, na Instagramie pochwaliła się swoją meczową stylizacją. Postawiła na dresowy kombinezon, ale większość internautów i tak patrzyła na jej buty. 

Anna Lewandowska na meczu Roberta Lewandowskiego

Buty, o których mowa, to popularny model Balenciagi. A dlaczego tak bardzo rzucają się w oczy? Otóż, są dość spore. Jedna z fanek "Lewej" stwierdziła więc: 

Widzę, że z tej okazji nawet ubrałaś buty męża.

Lewandowska odpowiedziała na żart internautki i napisała: 

hahaha, dobre!

Jednym buty się spodobały, ale krytyki też nie zabrakło. No cóż, o gustach się nie dyskutuje. Chcielibyście taki model czy raczej niekoniecznie? 

A jeszcze niedawno Lewandowska bawiła się na koncercie Jennifer Lopez: 

DH

Więcej o: