Karol Strasburger ożenił się z młodszą o 37 lat partnerką. Teraz chce mieć dziecko. "Jeszcze mogę być szczęśliwy"

Karol Strasburger i jego wieloletnia partnerka Małgorzata Weremczuk wzięli ślub. Jak donosi "Super Express", nowożeńcy nie podpisali intercyzy, a prezenter marzy, aby zostać ojcem.

72-letni Karol Strasburger i jego 35-letnia partnerka (młodsza o 37 lat!), a zarazem menedżerka, Małgorzata Weremczuk w tajemnicy przed mediami wzięli ślub! Dopiero po fakcie w mediach pojawiły się zdjęcia nowożeńców z ceremonii - możecie je zobaczyć TUTAJ. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą, gdzie para od kilku lat mieszka. "Super Express" ujawnił ciekawe kulisy ślubu prezentera.

Karol Strasburger chce zostać ojcem

Karol i Małgorzata po 10 latach znajomości zdecydowali się pobrać. Jak donosi tabloid, wesele było kameralne, gdyż zaproszono jedynie 30 gości, i odbyło się w restauracji "Noce i dnie" w Konstancinie. Z pewnością wybór tego miejsca był nieprzypadkowy, ponieważ Strasburger przed laty grał w filmie o tej samej nazwie. Świadkami pary młodej byli Bartosz Weremczuk, czyli młodszy brat Małgorzaty, oraz jej przyjaciółka Magdalena Burek, dziennikarka Superstacji. Na przywitanie gości i nowożeńców zabrzmiała piosenka z produkcji "Noce i dnie", do której pan młody z pewnością ma sentyment.

Małgonia wniosła do mojego życia radość i światło. Pozwoliła mi przetrwać trudny czas i uwierzyć, że jeszcze mogę być szczęśliwy. Dziękuję ci za to żono – relacjonuje słowa Strasburgera "SE".

Przyjęcie było pełne atrakcji. "Super Express" poinformował, że jedną z nich był występ Małgorzaty Weremczuk (już Strasburger). Świeżo upieczona żona wykonała przebój Hanny Banaszak "Pogoda ducha".

Bo ja, pogoda ducha twa, gdy potrzebujesz mnie, po prostu zjawiam się – zaśpiewała w podziękowaniu panna młoda.

Jak udało się dowiedzieć tabloidowi, Karol i Małgosia nie podpisali intercyzy, co oznacza, że mają do siebie pełne zaufanie. Co więcej, podobno nowożeńcy są już gotowi na dziecko, ponieważ Strasburger marzy, aby po raz pierwszy zostać ojcem. Jak widać - w życiu nigdy nie jest na nic za późno!

Karol Strasburger wziął ślub w tajemnicy. Ale nie on jeden! Zobacz, które gwiazdy powiedziały sobie "tak" nie informując o tym media.

JP

Więcej o:
Komentarze (204)
Strasburger ożenił się z młodszą o 37 lat partnerką. Teraz chce mieć dziecko. "Jeszcze mogę być szczęśliwy". Wiemy, czy podpisali intercyzę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bulba

  Oceniono 65 razy 57

  To nie jest prezenter tylko aktor. Byle kogo nazywacie" gwiazdami",a profesjonalnego aktora nazywacie prezenterem, a może nazwijcie go celebrytą ?

 • this.man

  Oceniono 77 razy 37

  Tylko zastanów się czy dziecko chciałoby ojca staruszka. W twoim wieku można być pradziadkiem a nie ojcem. Gdy dziecko będzie obchodziło osiemnaste urodziny, ty, o ile jeszcze będziesz żył, z powodu sklerozy, alzheimera czy demencji nie będziesz wiedział kto to.

 • Gość: doktor rehabilitowany

  Oceniono 38 razy 32

  Życie każdego dnia pokazuje, że badania naukowców mówiące o tym, że samcom po 60 j..... się w główkach, są prawdziwe.

 • Gość: lk

  Oceniono 40 razy 26

  Płodzenie dzieci w wieku , który nie daje rozsądnego prawdopodobieństwa , że to dziecko można wychować na dorosłego człowieka za swojego życia to zwykły brak odpowiedzialności i próba oszukania upływającego czasu. Żeby nie powiedzieć że to zwykła głupota.

 • pako19

  Oceniono 36 razy 26

  kluczowa informacja: nie podpisali intercyzy. Za kilka miesięcy (może wcześniej) dowiemy się że młoda chce rozwodu i połowy majątku.

 • Gość: Abudabi

  Oceniono 28 razy 26

  Z potwierdzonego źródła- nie będą starać się, tylko Panna Młoda jest w ciąży! info wkrótce

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX