Edyta Górniak po raz pierwszy zaśpiewała nową piosenkę w Sopocie. Diwa jednak nie uniknęła wpadki. "Gdyby nie pomyłki byłoby super"

Edyta Górniak wystąpiła na Top of the Top Sopot Festival 2019. Gwiazda premierowo zaśpiewała swój nowy singiel i zaliczyła dwie wpadki.

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival 2019. Gwiazda od dawna zapowiadała, że pracuje nad nową piosenką i po raz pierwszy zaprezentuje ją na sopockiej scenie. Diwa przed wykonaniem utworu powiedziała, że to jej "nowe baby". Jak się okazało, wokalistka chyba nie do końca opanowała stres związany z premierowym wykonaniem, ponieważ DWUKROTNIE zapomniała tekstu.

Edyta Górniak pomyliła się w nowej piosence

Fani Edyty długo musieli czekać na jej nowy singiel. Z pewnością zasiedli przed telewizorami, aby posłuchać, co przygotowała dla nich diwa. I choć oczywiście Górniak zaśpiewała pięknie, a kawałek wpada w ucho, to niestety nie obyło się bez wpadki. Internauci szybko wychwycili dwie wpadki.

Gdyby nie te pomyłki i gdyby śpiewała swoje utwory, to byłoby super...
Czyżby dwie pomyłki czy mi się zdawało? Ogólnie spoko!
Tyle lat śpiewania i zapomnieć tekst... Choć piosenka fajna.

Każdemu zdarzają się wpadki, prawda? My Edycie wybaczamy.

Edyta Górniak przez wiele lat była w konflikcie z Kingą Rusin. Wszystko zmieniło się na planie programu "Agent". Spotkały się i doszło do pojednania. Jak to się stało?

JP

Więcej o:
Komentarze (81)
Edyta Górniak po raz pierwszy zaśpiewała nową piosenkę w Sopocie. Diwa jednak nie uniknęła wpadki. "Gdyby nie pomyłki byłoby super"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wielbiciel

  Oceniono 38 razy 28

  Pani Edyto jestem fanem Pani talentu wokalnego, ale nie rozumiem, że mając taki talent, głos, wrażliwość i kasę, by produkować płyty z największymi światowymi producentami, kompozytorami i tekściarzami śpiew Pani Takie "gó..." za przeproszeniem, bo inaczej tego nazwać nie można. Taką pioseneczkę może sobie zaśpiewać każda piosenkareczka, ale nie Pani, która od lat nosi tytuł DIWY. Przecież to jest muzyka pozbawiona jakiejkolwiek klasy.Dziwię się, że z takim talentem i kasą od 20 lat "To nie ja byłam Ewą " i nic więcej.Nie pisze tego, by hejtować, ale po prostu z wielkiego podziwu dla Pani talentu wokalnego.

 • Gość: cher

  Oceniono 27 razy 25

  I po co te szopki z nagrywaniem nowej piosenki na próbach " wyszło , jak wyszło".

 • leszekm44

  Oceniono 30 razy 20

  Pani Górniak stanęła w miejscu. Kompletnie nie rozwija się, nie wnosi już nic nowego do świata muzyki. Jak długo można odcinać kupony z przeszłości?

 • Gość: Allanek

  Oceniono 33 razy 17

  Pamiec w pewnym wieku zawodzi, a brak edukacji i kontaktu z literatura wspomaga proces demencji, taka ta wasza dziwa

 • Gość: Miro

  Oceniono 33 razy 17

  To byla porazka strasznie slabo co z ta Edyta taki glos ma a takie dno

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 13

  Najgorszy występ wczoraj, taka wielka diwa a tekstu zapomniała? Żart jakiś,oglądałam i odczuwałam wstyd za nią. PORAŻKA Pani Edyto

 • Gość: Gosc5

  Oceniono 12 razy 10

  Pani Edyto to juz nawet nie wstyd to hańba zeby nie nauczyc się słów wlasnej piosenki premierowej piosenki i jeszcze wczesniej zrobic szopke z zakazem nagrywania na probie. Pani Edyto sięgnęła pani dna. Gorzej juz chyba nie będzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX