Krupa wyprawiła pierwsze baby shower? Na kolacji pojawiły się przyjaciółki i... paparazzi! Gwiazda podkreśliła duży brzuch obcisłą sukienką

Joanna Krupa zrobiła pierwsze z trzech baby shower? Na to wygląda. W eleganckiej restauracji pojawiły się jej przyjaciółki i... fotoreporterzy!

Joanna Krupa w rozmowie z Plotkiem wyznała, że już niedługo odbędzie się jej baby shower. I choć polskie gwiazdy organizują zazwyczaj jedno przyjęcie z tej okazji, to modelka postanowiła mieć aż trzy uroczystości, na których będzie świętować narodziny dziecka. Jej najnowsze zdjęcia zdradzają, że pierwsza z trzech imprez już się odbyła.

Joanna Krupa wyprawiła baby shower?

Gwiazda powiedziała nam, że zorganizuje jedną imprezę w Polsce, a dwie w Stanach. Wszystko dlatego, że ma dużo bliskich osób, które mieszkają w różnych miejscach na świecie i nie niestety nie będą w stanie spotkać się w jednym miejscu. Obecnie Asia znajduje się w Beverly Hills, gdzie spotkała się z przyjaciółkami. Elegancka restauracja w luksusowej restauracji i w dodatku w towarzystwie paparazzi to prawdopodobnie jedno z trzech baby shower Krupy. Wszystkie panie są odświętnie ubrane i przyniosły modelce prezenty. Przypadek? Chyba nie!

Trzeba przyznać, że Joanna kwitnie w ciąży. W obcisłej sukience, która podkreśliła jej krągły brzuch, wygląda rewelacyjnie!

Michał Piróg chyba wygadał się, jakiej płci będzie dziecko Joanny Krupy. Zobaczcie wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (12)
Krupa wyprawiła pierwsze baby shower? Na kolacji pojawiły się przyjaciółki i... paparazzi! Gwiazda podkreśliła duży brzuch obcisłą sukienką
Zaloguj się
 • Gość: hallo

  Oceniono 6 razy 4

  PRZYJACIÓŁKI BOTOKSY Z WYWALONYMI SYLIKONAMI
  AKURAT NA BSBY SHOWER HAHA
  ŻENADA

 • farcry3

  Oceniono 3 razy 3

  Dżona złobiła piełwszy bejby szołer :-) Pustka, pustka, pustka... biedne dziecko, zupełnie jak Klara Lewandowskich traktowana przedmiotowo do lokowania produktów.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 3 razy 3

  Elegancka restauracja w luksusowej restauracji......
  Chciałam zapytać gdzie to jest?

 • Gość: Ania

  Oceniono 2 razy 2

  Takie baby shower to fajna zabawa dla przyszłej mamy. Koleżanki zorganizowały mi taką imprezę i dostałam wyprawkę dla Maluszka z sensillo.pI Fajny prezent i miło spędzony czas. Może nie było tak bogato jak tutaj, ale posiedziałyśmy w domu w miłej atmosferze

 • Gość: ona

  Oceniono 1 raz 1

  I fajnie, że się cieszy. Dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania. Niech dzidziuś będzie zdrowy. O resztę zadbają rodzice.

 • Gość: leshido

  Oceniono 5 razy 1

  Moja krowa bez majtek wygląda dużo lepiej

 • Gość: rtg

  0

  Echo... echo... echo...

 • Gość: rtg

  0

  Echo... echo.... echo......

 • Gość: goscx

  Oceniono 2 razy 0

  ...i co i co? po pi...ch sie glaskaly? taaaaaak...?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX