Joanna Przetakiewicz pokazała swoje zdjęcia sprzed ponad 30 lat. "Sama bym siebie nie poznała". Oj, my też mieliśmy mały problem

Joanna Przetakiewicz opublikowała na Instagramie swoje zdjęcia sprzed 37 lat. Jak przyznała, ledwo rozpoznała siebie na nich.

Choć kobietom nie powinno wypominać się wieku, to jednak w przypadku Joanny Przetakiewicz należy wręcz podkreślić, że niedawno skończyła 51 lat. A dlaczego? Bowiem wygląda świetnie! Jednak, czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądała w młodości? Jeśli tak, to teraz mamy dla was rozwiązanie tej zagadki. Przetakiewicz pochwaliła się na swoim InstaStory zdjęciami sprzed lat. Możemy zobaczyć, jak wyglądała, gdy była nastolatką. 

Joanna Przetakiewicz na starych zdjęciach

Joasia postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę. Wrzuciła do sieci kilka czarno-białych zdjęć, które pochodzą sprzed 37 lat. Co zabawne, Joasia przyznała, że sama miała problem, by rozpoznać siebie na tych fotografiach. 

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz Instagram

Musimy przyznać, że Joanna na przestrzeni lat przeszła sporą metamorfozę. W galerii znajdziecie jeszcze więcej starych zdjęć Przetakiewicz, ale także i te nowe. Porównajcie je ze sobą.

Zobaczcie największe metamorfozy polskich gwiazd: 

DH

Więcej o:
Komentarze (96)
Joanna Przetakiewicz pokazała swoje zdjęcia sprzed ponad 30 lat. "Sama bym siebie nie poznała". Oj, my też mieliśmy mały problem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kiki

  Oceniono 78 razy 72

  Żadna się nie poznaje, gdyż wszystkie zostały przerobione przez chirurgów.

 • Gość: weew

  Oceniono 44 razy 36

  Kiedyś wyglądała ładnie, a dzisiaj wygląda na 60+. Niby zadbana, ale co z tego...

 • ian Kośki

  Oceniono 34 razy 30

  Nie no to leżące zdjęcie z tymi nogami, gorszej przeróbki z Photoshop nie widziałem

 • Gość: k

  Oceniono 35 razy 29

  Chyba jednak Kayah przeceniła Rinkego!
  Ktoś, kto sie zachwyca taką tandetną solarówą, wciąż na utrzymaniu kolejnych facetów, a nie żadną biznesłumen, za jaką chce uchodzić, do tego gada, ze nigdy nie był tak zakochany, daje dowód na to, ze albo jest kretynem niewartym zainteresowania, albo mu sperma i własne nadymane ego na mózg siadły.
  Domyślam się, ze Przetakiewicz łowi na zachwyty nad łowionymi mężczyznami i czasami udaje się jej trafić na takich, którzy to łykają jak pelikany śledzie. Ale smród i tandeta pozostaje.

 • Gość: robert

  Oceniono 23 razy 23

  wyglada staro, wiecej niz 51, farbowane zarosty, zmarszczki pokryte kremem odbijaja sie jeszcze wiecej, nikt niczego nie musi udawac, bądz sobą

 • Gość: sia

  Oceniono 25 razy 23

  wszystkie 14latki wygladaly w tamtych czasach, jak zmeczone zyciem 30latki, czy tylko ona i kolezanka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX