Fryzura Rozenek to był dopiero początek szaleństwa. Festiwalowa stylizacja? SZTOS. Takich kozaków nie powstydziłaby się Rihanna

Różowe warkoczyki, luźna bluza i kozaki za kolano - Małgorzata Rozenek na festiwalu w Sopocie naprawdę zaszalała.

Małgorzata Rozenek bawi się z Radkiem Majdanem na festiwalu Top of the Top w Sopocie. Już kiedy zaprezentowała swoją nową fryzurę stworzoną specjalnie na tą imprezę, wiedzieliśmy, że nudy nie będzie. Choć wiele osób wyśmiało różowe warkoczyki Gosi, twierdząc, że "w jej wieku nie przystoi", "Perfekcyjna" jasno powiedziała, co myśli o takich etykietkach.

Jedyne „nie wypada” które szanuje to, to z cytatu Milana Kundery „tam gdzie przemawia serce, nie wypada, aby rozum zgłaszał wątpliwości” - napisała na Instagramie. 

I fajnie. My się zgadzamy. Wiek to stan umysłu i Gosia jest tego najlepszym dowodem. Na InstaStory chętnie żartowała ze swoich szalonych warkoczy, twierdząc, że stała się "swoim własnym unicornem, ewentualnie Little Pony". Czyżby to było nawiązanie do słynnego nagrania z jednorożcem? ;)

Na ściance w Sopocie Małgorzata Rozenek pozowała w błękitnej bluzie oversize z kapturem, do której dobrała kozaki za kolano z nadrukiem w dolary. Oj, dużo się tu działo. A to dopiero pierwszy dzień tego festiwalowego szaleństwa. Czekamy na więcej!

WJ

Więcej o:
Komentarze (80)
Fryzura Gosi Rozenek to był dopiero początek szaleństwa. Jej festiwalowa stylizacja też Was nie zawiedzie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 28

  Lady Dzidzia Piernik.

 • Gość: Jędza

  Oceniono 20 razy 20

  Fryzura jak u pięciolatki, ale za mocno opalona szyja pokazuje, że to już jakieś 35 wiosen później.

 • Gość: Ola

  Oceniono 24 razy 20

  Szkoda że o koncercie nic nie napiszecie, wspaniałe występy Perfectu Lipnickiej Chylińskiej Sebastiana Riedla a wy... o fryzurze jakieś celebrytki. No ważniejsza ona niz całkiem udany festiwl

 • Gość: Dana

  Oceniono 18 razy 18

  Ja tego nie rozumiem czym ci ludzie imponują! Chyba poza botoksem i ciuchami to niczym ! Wystąpiła z warkoczykami ! A szyja stara i pomarszczona!

 • Gość: G

  Oceniono 18 razy 16

  Pan wyleniały i babcia opadająca powieka:(

 • Gość: Madzia

  Oceniono 15 razy 15

  Fryzura obnażyła wiek Rozenkowej. Niestety czasu nie cofnie. Wygląda trochę karykaturalnie. A poziom dopracowania stylizacji aż razi po oczach. Ona się przygotowuje do wyjścia chyba tydzień.

 • Gość: mania

  Oceniono 14 razy 14

  Gonia jak zwykle POMYLIŁA imprezy !!!! co ona ma w głowie - sieczkę ?!? poza tym, taki sam wzór jak Gonia ma na kozakach - mam na moich majtkach :)))

 • Gość: Radek

  Oceniono 18 razy 14

  Nie wiem czemu,ale tu wydaje się jakaś taka brudna ....niedomyta..kojarzy mi się z takimi spoconymi starszymi babami.... ta gruba bluza i kozaki w upał....syf😤

 • pislamabad

  Oceniono 22 razy 14

  Para insta-lumpów pod 50-kę. Radziu ma te skoki takie jak to teraz wraca moda na takie prymitywne biegówki Fila z lat 90-tych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX