Karol Strasburger wziął ślub. Jego wybranka jest młodsza o 37 lat. Postawiła na oryginalną sukienkę. Mamy zdjęcia!

Karol Strasburger w sobotę poślubił Małgorzatę Weremczuk. Ceremonia była utrzymana w tajemnicy do ostatniej chwili.

Karol Strasburger i jego o 38 lat młodsza ukochana są już małżeństwem. Swoje ślubne plany trzymali w tajemnicy! Jak się okazuje, państwu młodym udało się zaskoczyć nie tylko gości, lecz także... kelnerów, którzy do końca nie wiedzieli, jaką imprezę będą obsługiwać.

Nie tylko Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk wzięli ślub w tajemnicy. Te pary przechytrzyły media:

Karol Strasburger wziął ślub

Ceremonia zaślubin odbyła się w Konstancinie. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że państwo młodzi  wybrali oryginalne kreacje. 34-letnia Małgorzata miała na sobie jedwabną zieloną suknię w liliowy wzór, a 72-letni pan młody założył jasny garnitur, do którego dobrał jedwabną muchę i poszetkę w podobnym odcieniu co suknia żony. 

Małżonkowie zadbali o to, żeby jak najmniej wiadomości dotarło do gości, nie wiedzieli oni nawet, gdzie odbędzie się wesele. Okazało się, że świętowali w malowniczo położonym dworku, którego wystrój nawiązywał do scenerii znanej z serialu "Noce i Dnie", w którym przed laty występował Strasburger. Wśród dekoracji nie zabrakło też słynnych nenufarów, które Józef Toliboski (Strasburger) zerwał dla Barbary Niechcic (Jadwiga Barańska). Sala przystrojona była balonami, dominował kolor biały i zielony.

Państwo młodzi jednak poprosili bliskich, żeby nie wręczali im kwiatów. Zamiast tego mieli przekazać pieniądze na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Pomysłowość gości była ogromna. Tomasz Stockinger wręczył małżonkom pluszową owcę, która nawiązywała do najpopularniejszej wpadki w "Familiadzie", którą prowadzi Strasburger.

 

Także małżonkowie mieli dla siebie wyjątkowe prezenty. Jak podaje Pomponik, pan młody ze sceny wypowiedział kilka słów do żony:

Na mojej drodze los postawił wspaniałą kobietę. Mądrą, troskliwą, czułą. Małgonia wniosła do mojego życia radość i światło. Pozwoliła mi przetrwać trudny czas i uwierzyć, że jeszcze mogę być szczęśliwy. Dziękuję Ci za to, żono - mówił wzruszony.

Za to panna młoda zaśpiewała utwór Hanny Banaszak pt. "Pogoda ducha". Oni sami, jak i goście, nie potrafili ukryć łez.

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk 

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk znają się od kilkunastu lat. W 2006 roku bawili się na weselu wspólnych znajomych. Kobieta współpracowała wtedy z Maciejem Kuroniem. Zbliżyli się do siebie po śmierci małżonki Strasburgera w 2013 roku. Przez lata byli jedynie przyjaciółmi. Weremczuk żyła w nieszczęśliwym małżeństwie. W 2017 roku zdecydowała się na rozwód i wtedy to Karol Strasburger okazał jej wsparcie. Te trudne chwile bardzo ich do siebie zbliżyły.

Serdecznie gratulujemy!

AW

Więcej o:
Komentarze (389)
Karol Strasburger wziął ślub. Jego wybranka jest młodsza o 37 lat. Postawiła na oryginalną sukienkę. Mamy zdjęcia!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Aga

  Oceniono 140 razy 104

  "Sakramentalne tak"???? Serio???To był chyba ślub cywilny, więc o jakim sakramencie jest mowa?

 • Gość: bb

  Oceniono 128 razy 88

  Rozumiem różnicę wieku ok. 20 lat. Ale prawie 40...I nie chodzi mi o metrykę, chodzi o mentalną, intelektualną a nawet sprawnościową przepaść między ludźmi których dzieli tyle lat.

 • Gość: natak

  Oceniono 105 razy 53

  Świetne zdjęcia . Wszystkiego Najlepszego . Boże , jak Pan Karol patrzy na swoją żonę. Tyle szczęścia i nadziei w tym spojrzeniu. Niech Im się dobrze żyje :-).

 • Gość: szukam pracy

  Oceniono 83 razy 47

  Jak się nazywa hamburger upuszczony na chodnik? Strasburger.

  Mogę prowadzić familiadę.

 • ml2403

  Oceniono 70 razy 44

  Wszystko fajnie tylko określenie pan młody do 72 latka to jakoś nie pasuje. Może lepiej wymyślić coś innego. W czasach gdy małżeństwa z rozsądku były na porządku dziennym wymyślono słowo oblubieniec i o wiele lepiej by tu pasowało choć to archaizm.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX