Meghan Markle i książę Harry ostro skrytykowani przez brytyjskiego polityka. "Kiedy ją poznał, wszystko się posypało"

Brytyjski polityk Nigel Farage nie szczędził słów krytyki w kierunku rodziny królewskiej. O ile podziwia królową Elżbietę II, to reszta członków nie usłyszała nic miłego na swój temat.

Meghan Markle i książę Harry są jedną z najbardziej wpływowych par w Wielkiej Brytanii. Dlatego angażują się m.in. w różnego rodzaju akcje społeczne, aby dawać dobry przykład Brytyjczykom. Choć mogłoby się wydawać, że ich postawa jest godna podziwu, to znalazły się osoby, które mają co do tego sporo obiekcji. Na publiczne skrytykowanie royalsów odważył się polityk Nigel Farage, przewodniczący Partii Brexit. Swoją mowę wygłosił w Sydney podczas konferencji bez udziału dziennikarzy. Jednak "The Guardian" dotarł do fragmentów mowy Farage'a.

Brytyjski polityk skrytykował rodzinę królewską. Oszczędził jedynie królową

Okazuje się, że polityk nie ma najlepszego zdania o rodzinie królewskiej. Jedyną osobą, która w jego mniemaniu zasługuje na szacunek i uznanie jest królowa Elżbieta II.

Królowa jest wspaniałą i inspirującą kobietą. Jesteśmy wielkimi szczęściarzami, że ją mamy. Mam nadzieję, że będzie żyła bardzo długo. Jej matka też była niesamowita. Miała lekką nadwagę, paliła jak smok, piła gin i dożyła 101 lat. A jeśli chodzi o Karolka, to już ma 70-tkę... Mam nadzieję, że Elżbieta będzie żyła jeszcze bardzo długo. Jednak jeśli on zostanie królem, to niech żyje jeszcze dłużej, a William wiecznie, żeby tylko Harry nie objął tronu - powiedział zawile Nigel Farage.

Lider partii nie szczędził słów krytyki przede wszystkim wobec Harry'ego.

Oto jaki był Harry - młody, odważny, żywiołowy, męski, wpadający w kłopoty, pojawiający się na wieczorach kawalerskich w nieodpowiednim stroju, pijący zbyt dużo i wywołujący wszelkiego rodzaju chaos. Później odważny brytyjski oficer w Afganistanie i najpopularniejszy członek młodego pokolenia rodziny królewskiej od 100 lat. Na koniec poznał Meghan Markle i wszystko się posypało - stwierdził.

Co ciekawe, niedawno Meghan i Harry zadeklarowali, że nie chcą mieć więcej niż dwoje dzieci, ponieważ posiadanie wielu dzieci źle wpływa na klimat. Nigel Farage nie omieszkał również i tego skomentować.

Całkowicie ignorujemy prawdziwy problem, przed którym stoi Ziemia, czyli fakt, że na kuli ziemskiej nastąpiła eksplozja populacji. Nikt nie odważy się o tym mówić ani się z tym zmierzyć. I to, czy książę Harry będzie miał dwoje dzieci, jest zupełnie bez znaczenia, kiedy weźmie się pod uwagę fakt, że teraz na Ziemi jest 2,6 miliarda Chińczyków i Hindusów " - podsumował lider Partii Brexitu.

Co sądzicie o przemówieniu polityka?

Meghan Markle i książę Harry kiedy zostali rodzicami nie kryli wzruszenia. Zobaczcie ich pierwsze wystąpienie z Archiem.

JP

Więcej o:
Komentarze (73)
Meghan Markle i książę Harry ostro skrytykowani przez brytyjskiego polityka. "Kiedy ją poznał, wszystko się posypało"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ...

  Oceniono 70 razy 46

  Ludzie oczekiwali, że Harry wiecznie będzie hulaką i lekkoduchem? I co niby się posypało? Że nie chleje, nie imprezuje, nie daje się przyłapać na grze w rozbieranego pokera? Facet po prostu dojrzał, został ojcem, jak ma się zachowywać? Ludziom po prostu przeszkadza kolor skóry, tylko poprawność polityczna zabrania im o tym mówić. A ten prawicowy głupek jest tego najlepszym przykładem.

 • Gość: Marek

  Oceniono 29 razy 19

  Farage to ten co nie chce imigrantów, ale sam przez całe lata pracy w Brukseli po francusku czy flamandzku nie mówi ? A to zarzucał imigrantom ;) A przecież nie kto inny jak Wielka Brytania jest odpowiedzialna za kształt polityczno-gospodarczy Indii ;)

 • Gość: Mewa

  Oceniono 30 razy 18

  Myślę, że książę Harry zmienił się na plus. Zmężniał, wydoroślał. Chyba odpowiedzialnie zajmuje się działalnością charytatywną. Megan Markle także dobrze radzi sobie w roli księżnej. Ma swój styl. Elegancja połączona z nowoczesnym wizerunkiem. Wyglądają na szczęśliwą parę. Księżna Megan dobrze wypada na oficjalnych spotkaniach, w krótkich rozmowach i w wystąpieniach publicznych. Artykuł, jak większość tekstów na tym portalu, niemądra. Pisana tylko po to, żeby ludzie klikali. Wypowiedź polityka także bez sensu. Nawet nie warta cytowania. Zarzutem ma być to, że ktoś nie pije, nie ma towarzyskich ekscesów? Ech, ludzie, ludzie.

 • Gość: ?

  Oceniono 14 razy 12

  Ale co się posypało? Coś się jakby urywa ... Nie umiecie dalej przetłumaczyć? :)

 • justas32

  Oceniono 9 razy 7

  A jak tam Królowa Balbina I ???

 • Gość: Wndnnfk

  Oceniono 53 razy 5

  A ja pamiętam jak Harry się wypowiadał, że strzelając z samolotów do afgańczyków czuł się jakby grał w grę komputerową... Myślę, że razem z Megan są siebie warci, tylko nikt złego słowa na niego nie powie bo jest królewskiej krwi.

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 3

  Farage, to największy awanturnik w Unii Europejskiej. Czy jest ktoś kogo on nie obraził !?

 • Gość: Xx

  Oceniono 20 razy 2

  Dobrze powiedział chińczyków i hindusów jest tyle ze , tam jest problem z przeludnieniem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX