Katarzyna Skrzynecka z rodziną w Tunezji. Zabrała córkę do meczetu i nakryła jej głowę chustą. Fani komentują: Brawa dla Państwa

Katarzyna Skrzynecka udowodniła, że zależy jej na tym, aby jej córka miała dużą otwartość na świat i wiedzę o obcych kulturach. W tym celu zabrała ją na zwiedzenie meczetów w Tunezji.

Lato w pełni. Gwiazdy korzystają więc z wakacyjnej aury i wyjeżdżają na wczasy. W tym sezonie szczególną popularnością wśród celebrytów cieszy się Grecja. Katarzyna Skrzynecka poleciała jednak jeszcze dalej na południe, a dokładnie do Tunezji. Na Instagramie gwiazdy pojawiły się już pierwsze zdjęcia z wyjazdu.

Afrykańskie wakacje Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka od kilku dni wraz z mężem i córką wypoczywają w Tunezji. Fotorelacja gwiazdy wskazuje na to, że cała trójka stawia na aktywne zwiedzanie. Byli już między innymi w mauzoleum Habib Burgiba Monastir. Teraz przyszedł czas na meczet. Zarówno Skrzynecka, jak i jej córka Alikia Ilia miały na sobie chusty. Według muzułmańskiej tradycji, kobiety powinny zakrywać to, co je zdobi, a w arabskim kręgu kulturowym takim elementem są włosy. 

Rozmawiamy z córeczką o różnicach obyczajowości, o Kulturze Muzułmańskiej - tej Ortodoksyjnej i tej Zreformowanej... - napisała gwiazda pod zdjęciem. - Niektóre meczety dostępne są do zwiedzania dla Chrześcijan, lecz wyłącznie pod warunkiem odpowiednio zakrytego ubioru

W komentarzach nie zabrakło pochwał. Fani Skrzyneckiej są zachwyceni jej metodami wychowawczymi.

Gdyby wszyscy mieli to samo podejście do innych kultur... Brawa dla Państwa.
Bardzo mi się podoba to, że oprócz zwiedzania rozmawiacie Państwo i przekazujecie wiedzę swojej córeczce.
Jak pięknie uchwycona więź - piszą.

To prawda!

Więcej o:
Komentarze (91)
Skrzynecka z rodziną w Tunezji. Zabrała córkę do meczetu i nakryła jej głowę chustą. Fani komentują: Brawa dla Państwa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kzet69

  Oceniono 42 razy 38

  Dziwne że coś co jest normalne na całym świecie w Polsce jest sensacją na pierwszą stronę gazet.
  Ja jestem ateistą, ale szanuje zwyczaje każdej kultury, wchodząc do kościoła zdejmuję czapkę, w synagodze ją zakładam, a w meczecie zdejmuję buty, natomiast wchodząc do świątyni hinduistycznej facet zakłada sarong, rodzaj spódnicy zasłaniającej mu nogi, co kraj to obyczaj i ta różnorodność jest piękna.

 • Gość: asha

  Oceniono 24 razy 24

  Nie widzę powodu do zachwytu. Kobieta nie wejdzie do meczetu bez nakrycia głowy, więc jeśli p. Skrzynecka chciała go zobaczyć w środku, nie miała innego wyjścia.

 • andrzejsec1

  Oceniono 13 razy 13

  W latach siedemdziedziesiątych zwiedziłem wraz z żoną meczet Ommajjadów w Damaszku. Musieliśmy pozostawić obuwie przed wejściem na zewnątrz, a żona otrzymała czarną pelerynkę z kapturem na gołe ramiona i głowę. Uważaliśmy to za normalne. Bałem się tylko, czy wśród tysięcy różnorakiego obuwia odnajdę swoje trepaki, wtedy modne!
  To co zapamiętałem, to smród przepoconych dywanów pochodzący od tysięcy gołych stóp. Ale meczet piękny i nastrój niezwykły! Czy jeszcze stoi?

 • kupogon

  Oceniono 21 razy 13

  Przecież z odkrytymi ramionami i cycem na wierzchu nie zostałyby wpuszczone do meczetu.

 • gazkom

  Oceniono 16 razy 10

  Zniewolenie kobiet w chrześcijaństwie - fe.
  Zniewolenie kobiet w islamie - cacy.

 • uzdek98

  Oceniono 26 razy 10

  a jaka piękna grzybice można złapać boso na tych bogatych arabskich dywanach... pełna wymiana kulturowa

 • Gość: Kii

  Oceniono 22 razy 10

  To niech pani Kasia poczyta dokładniej. Nakrycie głowy nie dotyczy dzieci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX