Sopot Top Of The Top Festival startuje już dziś. Mamy zdjęcia z prób. Wśród artystów dawno niewidziana Halina Mlynkowa i Urszula. Ledwo ją poznaliśmy!

Sopot Top Of The Top Festival zaczyna się dziś i potrwa do piątku. Wiecie, kto zagra w tym roku?

Już dziś w Trójmieście startuje Sopot Top Of The Top Festival. Coroczne święto muzyki złoży się z czterech koncertów i potrwa aż do piątku. Na scenie wystąpią między innymi Ewelina Lisowska, Roksana Węgiel, Sarsa, Michał Szpak i zespół Perfect. Nie zabraknie też zagranicznych gwiazd, takich jak Bonnie Tyler, Jennifer Paige czy Diana King.

Sopot Top Of The Top Festival - to już dziś

W Operze Leśnej od kilku dni trwają próby do festiwalu. Do mediów trafiły zdjęcia wokalistów, wykonane podczas przygotowań. Naszą uwagę przykuła przede wszystkim Halina Mlynkowa. Wokalistka pierwszy raz od lat zdecydowała się na występ z zespołem Brathanki. Uwagę zwraca jej ubiór, a konkretnie głęboki dekolt. Skoro gwiazda tak ubrała się na próbę, to ciekawe, czym zaskoczy podczas właściwego festiwalu.

Tegoroczna edycja Sopot Top Of The Top Festival rozpocznie się od koncertu Forever Young, podczas którego usłyszymy kultowe hity lat 80. i 90. W środę zabawa w rytmie iDance, a w czwartek Największe Przeboje z PRL-u i wolnej Polski. Festiwal zakończą występy młodych polskich artystów, czyli Young Choice Awards.

Przypomnijmy że w tym roku festiwal poprowadzą Grażyna Torbicka, Olivier Janiak, Filip Chajzer, Agnieszka Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecka.

Będziecie oglądać?

2019 rok obfituje w wiele wydarzeń muzycznych. Pamiętacie o tych koncertach?

Więcej o:
Komentarze (11)
Sopot Top Of The Top Festival startuje dziś. Na próbach przyłapano dawno niewidzianą Halinę Mlynkową
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Megalodon akwaryjny

  Oceniono 4 razy 4

  Tak PESEL jest nieubłagany, przytyło się trochę Urszuli (Kasprzak o ile dobrze pamiętam) lecz nic jej nie ujmie uroku sprzed 35 lat,

 • Gość: bzdecik

  Oceniono 12 razy 4

  Matko kochana, znów Chajzer, Szulimowa i Janiak - ileż można....

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  A ja bym wolała,żeby TVN nie nazywał tej imprezy festiwalem.Ani Opole, ani impreza sopocka Polsatu, ani impreza TVN w Sopocie nie są już od dawna festiwalami. To są zwykłe koncerty z tymi samymi wykonawcami, którzy śpiewają swoje stare i też największe przeboje. Młynkowa zaśpiewa Czerwone korale z zespołem Brathanki a Edyta Górniak "To nie ja byłam Ewą"??? No, come on!!!

 • Gość: zbyfauch

  Oceniono 3 razy -1

  Urszula wygąda, jak Robert Plant (dzisiaj).

 • krzy-czy

  Oceniono 10 razy -6

  że też Grażynce Torbickiej chce się bawić w taki fajans????
  W S T Y D.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX