Dominika Ostałowska powróciła na Instagrama i zaskoczyła swoją metamorfozą. Sporo schudła. "Superzmiana, tak trzymać"

Dominika Ostałowska po długiej przerwie powróciła do aktywnego prowadzenia mediów społecznościowych. Jej nowe zdjęcia na Instagramie zaskakują. Okazuje się, że aktorka sporo schudła.

Był okres, kiedy Dominika Ostałowska walczyła z dodatkowymi kilogramami. Gdy w pewnym momencie sporo schudła, później dopadł ją znienawidzony efekt jo-jo. Jednak gwiazda "M jak miłość" się nie poddała. Zastosowała modny wśród gwiazd sposób odżywiania, czyli catering pudełkowy, a efekty są świetne. Niedawno bowiem Ostałowska powróciła na Instagrama, gdzie opublikowała kilka swoich nowych zdjęć. 

Dominika Ostałowska schudła

Choć zdjęcia nie przedstawiają całej sylwetki Dominiki, nietrudno jest dostrzec zmiany już po samej twarzy. 

Jak już wspomnieliśmy, Dominika zdecydowała się na dietę pudełkową. Aktorka w rozmowie z "Życiem na gorąco" zdradziła, że teraz czuje się dużo lepiej. Przede wszystkim ma więcej energii, ale też poprawił się wygląd jej skóry. 

Odkąd dobrano mi odpowiednią dietę, której bezwzględnie przestrzegam, mam poczucie, że panuję nad swoim zdrowiem i wyglądem, a przede wszystkim nie chodzę głodna, kiedy moi koledzy z teatru zamawiają pizzę. Ćwiczę też w domu na orbitreku. Teraz, kiedy się robi ciepło, coraz częściej zaczynam jeździć na rowerze. To dużo ciekawsze niż maszerowanie w miejscu. Pierwsze efekty już są. Czuję się lżejsza i mam więcej energii do życia i do pracy, poprawił mi się wygląd skóry. Przestałam czuć się osłabiona. Z dnia na dzień jest coraz lepiej - mówiła w rozmowie dla tygodnika.

Również fani aktorki są zachwyceni jej nową odsłoną. 

Pięknie pani wygląda.
Pani Dominiko, zawsze mi się pani podobała.
Pięknie Pani wygląda! Tak trzymać, super. Zresztą zawsze tak było - brzmią komentarze internautów. 

Gratulujemy przemiany. Najważniejsze, że Dominika czuje się super w swoim ciele. 

Zobaczcie, jak zmieniły się inne polskie gwiazdy. Także sporo schudły.

DH

Więcej o:
Komentarze (23)
Dominika Ostałowska powróciła na Instagram i zaskoczyła swoją metamorfozą. Aktora sporo schudła. "Super zmiana, tak trzymać"
Zaloguj się
 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 28 razy 12

  SUPERZMIANA ???? Wy tak naprawdę ??? A słownik macie tam gdzieś pod ręką czy tylko Nowy Testament???

 • Gość: aaa

  Oceniono 27 razy 11

  Schudła, ale też zrobiła coś z twarzą.

 • Gość: zygfr

  Oceniono 21 razy 7

  to jeszcze niech lekarza medycyny estetycznej zmieni. Bo te nienaturalnie napompowane usta to taką metodą z 10 lat temu robili, podniesione brwi - dodają lat i widać, ze botox. Babka z fajnym aktorskim klimatem ale ta medycyna estetyczna może szkodzi jej karierze?

 • Gość: lw

  Oceniono 4 razy 4

  bardzo l;adnie

 • Gość: Gina

  Oceniono 3 razy 3

  Ludzie zejdźcie z człowieka, skąd tyle jadu, co wam zrobiła, żeby tak krytykować wszystko ??? bardzo to smutne.... :(

 • Gość: aga

  Oceniono 5 razy 3

  super widać różnicę, gratuluję. Ale jeśli chodzi o ostrzykiwanie to kobiety no nie można tak, usta i te podniesione oczy- matko ktow Wam to robi. Wstyd dla lekarza

 • Gość: katinka

  Oceniono 5 razy 3

  Przecież zdjęcie w czerwonej chuście jest z 2017 roku.........

 • Gość: Edyta

  0

  Super wygląda, jednak jak człowiek jest szczuplejszy to wygląda o wiele lepiej. Też teraz się odchudzam. Mam catering dietetyczny warszawski dzień i jestem bardzo zadowolona. Jedzenie jest pyszne, kilogramy lecą w dół i nie podjadam!

 • rigmec

  Oceniono 2 razy 0

  Oczko się temu misiu naciągnęło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX