Meghan Markle skończyła 38 lat. W końcu zobaczyliśmy jej tort urodzinowy. Skromny, ale ładny

W zeszłym tygodniu Meghan Markle obchodziła swoje 38. urodziny. Księżna świętowała je bardzo skromnie i jak się w końcu okazało, jej tort również taki był.

4 sierpnia Meghan Markle skończyła 38 lat. Według źródła portalu BAZAAR.com, księżna świętowała ten dzień w dosyć ograniczonym gronie. Zdecydowała się na rodzinny dzień, tylko w towarzystwie swojego męża Harry'ego i małego Archiego. Tydzień po urodzinach w końcu zobaczyliśmy, jak wyglądał jej tort i musimy przyznać, że nie tego się spodziewaliśmy!

Tort urodzinowy Meghan Markle

Zdjęciem wyjątkowego tortu pochwalił się Twitterze królewski korespondent, Omid Scobie. Okazało się, że wypiek pochodzi z Luminary Bakery - piekarni, o której Meghan wspomina we wrześniowym wydaniu brytyjskiego "Vogue'a". Przypomnijmy, że Markle wcieliła się w rolę gościnnej redaktorki magazynu. Założycielka cukierni prowadzi m.in. szkolenia dla kobiet, które były ofiarami przemocy domowej i seksualnej, straciły dom lub przebywały w więzieniu.

Mając w pamięci inne królewskie torty, można by pomyśleć, że tort księżnej Sussex będzie równie spektakularny. Wypiek okazał się jednak bardzo skromny. Ciasto było o smaku marchewkowym i zostało przyozdobione suszonymi pomarańczami. Na środku widniał napis z czekolady: "Wszystkiego najlepszego, Meghan".

Meghan świętowała swoje 38. urodziny, a wydaje się, że dopiero niedawno razem z Harrym ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka:

Chętnie zjedlibyśmy kawałek tego tortu. Wy również?

KB

Więcej o:
Komentarze (31)
Meghan Markle skończyła 38 lat. W końcu zobaczyliśmy jej tort urodzinowy. Skromny, ale ładny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: AM

  Oceniono 23 razy 13

  Jak na księżną jest raczej powściągliwa niż ostentacyjna. Fajna babka

 • Gość: Hjfkd

  Oceniono 10 razy 8

  To jeden z wielu tortów jakie otrzymała Meghan. Różne cukiernie przygotowały dla niej torty, niektóre nawet do niej nie trafiły, były tylko promocja danej cukierni, która zrobiła tort z okazji urodzin księżnej, ale nie dla samej księżnej. A jaki sama wybrała to już tajemnica i nie wiadomo czy był skromny czy z przepychem....

 • Gość: Ela

  Oceniono 14 razy 6

  Tort mi się podoba, jest skromny a zarazem ładnie przyozdobiony. Nie mam daru do pieczenia, więc jak jest jakaś okazja to torty zmawiam z poczty kwiatowej. Kilka samków jest do wyboru i wiem, że gościom będzie smakowalo.. A gdybym ja upiekła to pewnie by zjedli z grzecznośći by mi przykrości nie zrobić.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  Skąd autorka przepisu je te bzdury?
  To jest prezent dla Meghan od cukierni.
  Nie jest żadną tajemnicą, ze H&M są na wakacjach u królowej w jej prywatnym zamku B.
  I na urodzinach była cała rodzina królewska łącznie z waszą idolką Kate.
  A na plotku to już tradycyjnie bzdury dla polskich hejterow.

 • Gość: Majka

  Oceniono 7 razy 5

  Ile reklam!

 • Gość: Joo

  Oceniono 8 razy 4

  No jak to??? Przecież podobno Megan uciekła z domu po kłótni z mężem. No ja nie wiem, nie wiem.. Ciągle czytam coraz to nowe rewelacje na temat Megan, Harrego i całej rodzinie królewskiej. Tak się niby nienawidzą a tak naprawdę wszystkie informacje to wyssane z palca plotki nabijajace klikalność danych artykułów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX