Małgorzata Rozenek nakręci dokument o in vitro. "Chcę odczarować mity". Zdradziła, kim będą bohaterowie filmu

Małgorzata Rozenek w kwietniu wydała książkę "In vitro. Rozmowy intymne", a teraz zamierza nakręcić dokument o tej metodzie. Zostanie wyemitowany na antenie TVN Style.

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że jej dwaj synowie: Tadeusz i Stanisław, przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Głośno mówi też o swoim marzeniu, jakim jest wspólne dziecko z Radosławem Majdanem. Jakiś czas temu odwiedzili klinikę, jednak niestety Małgosia dwukrotnie straciła upragnioną ciążę (pisaliśmy o tym TUTAJ). Bazując na własnych doświadczeniach, chce pomóc innym parom, które zmagają się z podobnym problemem.

Małgorzata Rozenek nakręci dokument o in vitro

Jak donosi "Party", celebrytka jest w trakcie przygotowywania materiału do dokumentu poświęconego tej metodzie zapłodnienia. Dlaczego się w to zaangażowała?

Chcę odczarować mity na temat in vitro i przekonać do tej metody tych, którzy w nią nie wierzą. Opowiedzieć o emocjach, które temu towarzyszą. Bohaterami dokumentu będą pary na różnym etapie procedury: te, która dopiero usłyszały diagnozę i zaczynają starania o dziecko, te w trakcie leczenia i te, którym udało się zostać rodzicami. Będą też i tacy, którzy, jak mój mąż i ja, znają smak porażki - wyznała w "Party".

Jednak jeszcze nie zdecydowała, czy razem z mężem opowiedzą swoją historię:

Wciąż jednak zastanawiam się, czy wpleść tam swoją historię - dodała.

Oprócz tego Rozenek jeszcze w tym roku planuje założyć fundację wspierającą pary starające się o dziecko. Pary będą mogły m.in. liczyć na pomoc w przejściu przez procedury. Jej pierwszym celem będzie umożliwienie kobietom przystąpienie do bezpłatnego badania AMH (jest to badanie rezerwy jajnikowej, które dokładnie pokazuje, jakie mamy szanse na macierzyństwo).

Małgorzata Rozenek spadła z jednorożca. Nic śmieszniejszego dzisiaj nie zobaczycie!

AW

Więcej o:
Komentarze (26)
Małgorzata Rozenek nakręci dokument o in vitro. "Chcę odczarować mity". Zdradziła, kim będą bohaterowie filmu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tadełusz

  Oceniono 8 razy 6

  Nie kojarzę kubity, ale sądząc po liczbie artykułów na jej temat, to chyba nasza trzecia noblistka...

 • j-a-ga

  Oceniono 8 razy 6

  Ach ta wszechstronnie uzdolniona Małgosia. Na wszystkim się zna, wszystko wie. Niebawem pewnie poleci w kosmos i zostanie prezydentem Polski.

 • Gość: Mike

  Oceniono 8 razy 6

  Ty Rozenek weź Ty podejdź do ściany i przypi....ol z banki bo to już nawet nie jest śmieszne to twoje pieprzenie bez przerwy o tym samym . Daj żyć normalnie żeby ta twoja gęba nie wyskakiwala codziennie z telefonu i tego pseudobramkarzyny

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Kobieto przestań pieprzyć już i wymyślać ty naprawdę jesteś psychiczna

 • przemysl_to

  Oceniono 7 razy 5

  twarz jej się już rozjeżdża od tego botoksu

  hahahahahahahahahahahahahaha

 • Gość: Oko

  Oceniono 9 razy 5

  Szukała, szukała i znalazła.... Została ekspertką od in vitro bo miała zabieg. Brawo, już można kasę trzepać!

 • Gość: Uu

  Oceniono 4 razy 4

  Babcia Gosia...

 • Gość: Ja

  Oceniono 6 razy 4

  Zniknij stara krzywa pokrako, daj nam czytać o ludziach mądrych , a nie oglądać twoją napompowaną starą gębę na fejsie, spadaj 😠

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Stara dewotka , a wuj nas obchodzi co ona będzie robić, prawdactaka , że inni za nią robią ,a ona liczy kasę i wszystkie zasługi sobie przypisuje .....tłuk!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX