Nie żyje syn byłego posła PO. 14-latek zginął podczas jazdy quadem. Damian Raczkowski pożegnał syna. "Taki dorosły i mądry byłeś"

Zmarł 14-letni syn byłego posła Platformy Obywatelskiej, Damiana Raczkowskiego. Chłopak zginął w wypadku podczas jazdy quadem.

Damian Raczkowski, były poseł Platformy Obywatelskiej, stracił ukochanego syna. Jak donosi "Kurier Poranny", 14-latek zginął w wypadku quada w sobotę w Dolistowie Nowym (woj. podlaskie). Z niewiadomych jeszcze przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Pozostałym nastolatkom, którzy uczestniczyli w tej przejażdżce, udało się przeżyć. Z medialnych doniesień wynika także, że chłopcy jechali bez kasków. 

Syn Damiana Raczkowskiego nie żyje

Damian Raczkowski opublikował na swoim Facebooku poruszający wpis, w którym pożegnał syna. 

Tylko czwartą część serca Ci oddaję Kochany Synku. Choć chciałbym oddać całe. Jeszcze Gabi, Oluś i Emilka. Oni też muszą mieć swoje miejsce... Wiem, że tego byś chciał. Taki dorosły i mądry byłeś. Jak Twoja Mama...Dziękuję Ci, że zaczekałeś. Pożegnaliśmy się uściskiem dłoni. Jak mężczyźni.Piękny, dumny, ukochany... Szkoda, że taki zimny. Odszedłeś w miejscu, które kochasz. Przyjaciele są cali...

Kondolencje rodzinie złożyli politycy i samorządowcy z Podlasia oraz koledzy i koleżanki z Platformy Obywatelskiej. 

W polskim show-biznesie do dziś wiele śmierci nie zostało wyjaśnionych. 

DH

Więcej o: