Kaczorowska dwa tygodnie temu została mamą. Z tej okazji pokazała kolejne zdjęcie z córką. "Mogę sobie tak leżeć, patrzeć i wąchać"

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie z córką. Dziewczynka przyszła na świat dwa tygodnie temu.

Agnieszka Kaczorowska dwa tygodnie temu urodziła. Na świat przyszło jej pierwsze dziecko, córka. Aktorka nie zdecydowała się jeszcze, by zdradzić imię dziewczynki, ale jej zdjęć na Instagramie zdecydowanie  nie brakuje. A teraz przyszedł czas na kolejne!

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie z córką

Okazją do publikacji kolejnego zdjęcia były dwa tygodnie życia dziewczynki. Kaczorowska fotografię opatrzyła więc także refleksyjnym wpisem: 

Mogę sobie tak leżeć i patrzeć, słuchać i patrzeć, wąchać i patrzeć, patrzeć i patrzeć... a czas leci jak szalony! To już 2 tygodnie.

To prawda, czas leci, a lada moment dziewczynka skończy roczek. Fani zasypali Agnieszkę mnóstwem komplementów, wśród których pojawiło się także pytanie o imię maleństwa. Kaczorowska, by zaspokoić ciekawość internautów, napisała, że gdy tylko przyjdzie odpowiedni moment, zdradzi im ten sekret. Czekamy! 

DH

Więcej o:
Komentarze (51)
Kaczorowska dwa tygodnie temu została mamą. Z tej okazji pokazała kolejne zdjęcie z córką. "Mogę sobie tak leżeć, patrzeć i wąchać"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 16 razy 12

  ta Kaczorowska sama jest jak duże dziecko - narcyzm przez Ciebie przemawia

 • Gość: 8U

  Oceniono 12 razy 8

  Proponuję wąchać córkę jak będzie miała pół roku i zacznie jeść zupki. :)

 • Gość: majka

  Oceniono 9 razy 7

  Czy kaczorowska ma wykupiony abonament u was przynajmniej do 20-tych urodzin swojego dziecka?

 • Gość: kathrin

  Oceniono 8 razy 4

  ja pierdziele gadanie nawiedzonej matki masakra ,nikt inny się nie liczy tylko bachor.

 • Gość: jagoda

  Oceniono 2 razy 2

  ssliczna mamusia i corcia zdrowka dla laleczki i amych raosci

 • Gość: Ja

  Oceniono 6 razy 2

  Chodzi do mojej ginekolog zaplanowała ciąże 3 miesiące po znajomosci faceta. Wszystko zaplanowane i wyrafinowane. Okropna osobowość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX