Małgorzata Rozenek robi wszystko, by zajść w ciążę. Teraz wyznała, że już dwukrotnie poroniła. "To jest straszne"

Małgorzata Rozenek-Majdan robi wszystko, by po raz trzeci zostać mamą. Mimo że już dwukrotnie była przy nadziei, każda z ciąż zakończyła się poronieniem.

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że chciałaby zajść w ciążę z Radosławem Majdanem. Mimo że gwiazda TVN jest już mamą dwóch chłopców - Stasia i Tadzia, niezmiennie marzy o powiększeniu rodziny. "Perfekcyjna" może liczyć wyłącznie na metodę in vitro. W ostatnim wywiadzie wyznała, że do tej pory dwukrotnie poroniła.

Małgorzata Rozenek-Majdan o poronieniach

Małgosia wielokrotnie mówiła, że razem z Radkiem marzą o potomku. Para często była przyłapywana pod kliniką zajmującą się sztucznym zapłodnieniem. Nie jest tajemnicą, że jej synowie urodzili się dzięki in vitro. Dlatego Rozenek liczy, że i tym razem uda się jej zajść w ciążę. Gwiazda wspominała też w jednym z wywiadów, że ma już nawet wybrane imię dla dziecka.

Niestety, mimo wielu starań "Perfekcyjna" wciąż czeka na dzień, w którym będzie mogła podzielić się z najbliższymi radosną nowiną. W rozmowie z TVN zdradziła, że była już dwa razy w ciąży. Jednak każda z nich kończyła się poronieniem.

Do 12 tygodnia, po zapłodnieniu in vitro, staramy się nie cieszyć tym faktem, bo wiemy, że wszystko się może jeszcze wydarzyć. Ja muszę przyznać, że u mnie się to wydarzyło i to dwa razy. To jest straszne, bo z jednej strony masz ogromną radość i bardzo się cieszysz, chcesz się z tym podzielić ze wszystkimi, z rodzicami, ale wiesz, że to nie ma sensu. Nawet twój mąż się z tego nie cieszy, bo nie może, nie wie jak to się skończy - powiedziała Rozenek.

Małgorzata Rozenek wspiera również inne pary, które pragną mieć dziecko dzięki metodzie in vitro. "Perfekcyjna" ma jednak ogromny żal do partii rządzącej, która nie jest zainteresowana wspieraniem takich osób.

Trzymamy kciuki za Gosię i wierzymy, że wreszcie uda się jej spełnić marzenie o powiększeniu rodziny!

AD

Więcej o:
Komentarze (124)
Małgorzata Rozenek robi wszystko, by zajść w ciążę. Teraz wyznała, że już dwukrotnie poroniła. "To jest straszne"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ewa

  Oceniono 15 razy 11

  ja ci proponuje tak jak Kożuchowska..............................................

 • Gość: Ella

  Oceniono 17 razy 11

  Coraz wiekszy problem w dzisiejszych czasach, wiem co przeżywa kobieta jak poroni bo znam taką osobę i wiem jak jej było cieżko. Powodzenia...

 • zawszedak111

  Oceniono 25 razy 9

  Czy ciąża plastikowej "Roz-majdanowej" to temat na stronę główną gazeta.pI!?

 • Gość: vomit

  Oceniono 27 razy 9

  rzygać mi się chce

 • Gość: Waldemar

  Oceniono 28 razy 8

  Gośka . Idz do tej swojej kliniki i skup się na swoim życiu i przyszłości jeżeli naprawdę chcesz mieć z Radkiem dzieci .
  A jeżeli to twoj kolejny chwyt medialny pod włos to znikaj z mojego ekranu . Te twoje numery to już wirus -, czarna epidemia . Zamilcz kobieto

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX