[TYLKO U NAS] Józef Pawłowski niedawno się ożenił. Teraz zadebiutował z żoną na ściance. "Zgodziła się wziąć taki kamień u nogi jak ja"

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska po raz pierwszy po ślubie pojawili się razem na ściance. Żona aktora pięknie wyglądała.

Józef Pawłowski to jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Zasłynął rolą Stefana Zawadzkiego w hicie "Miasto 44", zagrał też w filmie "Jack Strong" oraz w serialach "Blefer" czy "Diagnoza". Artysta w maju ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką Klaudią Szafrańską. Teraz po raz pierwszy jako świeżo upieczeni małżonkowie, pojawili się razem na ściance. Przyszli na premierę filmu "Na bank się uda", w którym zagrał Józef.

Józef Pawłowski w rozmowie z Plotkiem zachwyca się swoją żoną. "Moja żona jest wspaniała". Zdradził też, jak czuje się po ślubie. Zobacz wideo.

Żona Józefa Pawłowskiego zachwyciła fanów

Klaudię Szafrańską możecie pamiętać z programu "X Factor", w którym wystąpiła w 2012 roku. Następnie wraz z przyjacielem Michałem Wasilewskim, założyła zespół Xxanaxx, który ma szerokie grono odbiorców, a ich muzyka cieszy się sporą popularnością. Ma też na swoim koncie przebój "Candy", który nagrała z raperem Quebonafide. Wokalistka zatem powoli wkracza do show-biznesu. Wraz z mężem pojawiła się na ściance i skupiła uwagę fotoreporterów. Nic dziwnego, jest piękną kobietą. Pochwaliła się swoją kreacją na Instagramie.

Fani zachwycają się na Instagramie.

Nie można być tak ładnym.
Ogień!
Piękna stylizacja. Bosko - czytamy.

A Wam, jak się podoba żona Józefa Pawłowskiego?

JP

Więcej o:
Komentarze (33)
[TYLKO U NAS] Józef Pawłowski niedawno się ożenił. Teraz zadebiutował z żoną na ściance. "Zgodziła się wziąć taki kamień u nogi jak ja"
Zaloguj się
 • Gość: :)

  Oceniono 10 razy 10

  wyglądają jak rodzeństwo :)

 • atr8

  Oceniono 16 razy 6

  Nie szafujcie tak tym pięknem. Normalna, zadbana kobieta jakich wiele.

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 5 razy 5

  Kto to ci panstwo?

 • Gość: inna ŻOna

  Oceniono 13 razy 5

  Bardzo ładna para, taka z klasą jak się to mówi

 • Gość: brałbym jak Kuchciński loty samolotem...

  Oceniono 6 razy 4

  Super laska. Stanowczy, wręcz trochę bezczelny wyraz twarzy, a nie słodko - przaśny z maślanymi oczkami szukającymi rozumu, jak większości pustaków zwanych celebrytkami.

 • mala2424

  Oceniono 6 razy 4

  Są do siebie bardzo podobni. Ładna para, życzę szczęścia.

 • sigillum.2

  Oceniono 4 razy 4

  Jasiek! Jak to po ślubie? Lepiej?
  - Czy ja wiem, czy lepiej? Rzadziej na pewno!

 • Gość: 111111111111111111

  Oceniono 4 razy 2

  Prowincjonalna uroda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX