Izabela Janachowska z synkiem w sesji dla "Vivy!". Christopher debiutuje na dwóch okładkach, a Iza mówi: Trochę żałuję, że siedzę w biurze, a nie jestem z Chrisem

Izabela Janachowska urodziła trzy miesiące temu. Teraz zdecydowała się wystąpić na pierwszej okładce z synem. W szczerym wywiadzie opowiedziała, jak łączy macierzyństwo z pracą.

Izabela Janachowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł jej synek, któremu wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim nadali imię Christopher Alexander. Chłopiec urodził się trzy miesiące temu, ale mając tak popularną mamę, już staje się gwiazdą. Iza często pokazuje go na swoim profilu na Instagramie. Teraz bobas zadebiutował na dwóch okładkach magazynu "VIVA!".

Izabela Janachowska pozuje z synem

Gwiazda po porodzie zdecydowała się na pierwszy wywiad po porodzie. Wraz z Christopherem wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Młoda mama udzieliła również szczerego wywiadu, w którym wyznała, że przez wiele lat w ogóle nie chciała mieć ani męża, ani dzieci. Co ciekawe, Janachowska niedawno została mamą, a już wróciła do pracy. W czasie, gdy Iza rozwija swoją karierę, dzieckiem zajmuje się babcia.

Do momentu narodzin małego prowadziłam szalony tryb życia. Obiecywałam sobie, że jak się urodzi, przynajmniej trzy miesiące spędzę tylko z nim. Zakładałam, że nikt nie będzie mi w tym czasie pomagał i będę tylko on i ja. Trochę żałuję, że dzisiaj siedzę w biurze, a nie jestem z Chrisem w domu. Ale jestem spokojna, bo wiem, że ma doskonałą opiekę. Jest z moją mamą.

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska screen Instagram/izabellajanachowska

Na zdjęciach okładkowych Izabela Janachowska wygląda pięknie i wydaje się wypoczęta, ale w rzeczywistości ma na swoim koncie wiele nieprzespanych nocy. Opowiedziała o tym na Instagramie.

JP

Więcej o:
Komentarze (43)
Syn Janachowskiej ma dopiero trzy miesiące, a już zadebiutował już na dwóch okładkach "VIVY!". Izabela zachwyca się: Mój syn, mój świat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: as

  Oceniono 19 razy 11

  my Polacy mamy piękne polskie imiona dlaczego rodzice dają swoim pociechom imiona zagraniczne?

 • Gość: Mama Wojtka

  Oceniono 16 razy 10

  Christopher, Melody, Mia, Liam, Coco i inne takie tam.... Co za pustostany, myślą, ze jak takie imie 'zagraniczne' to latorośl karierę miedzynarodową zrobi, łatwiej mu w życiu będzie z zagranicznym imieniem. A w połaczeniu z nazwiskiem brzmi śmiesznie. I idę o zakład, że w dorosłym życiu zmieniać będą te imniona, bo nie czarujmy się nie zrobią wszyscy międzynarodowej kariery. Może taki Christopher zwykłym robotnikiem niewykfalifikowanym będzie...

 • bezkasy

  Oceniono 10 razy 6

  Ona nie odkleja tych rzęs na noc?

 • Gość: elyty III rp

  Oceniono 7 razy 5

  dwie okładki, osiem choinek - multiplikacja rzeczywistości?

 • mmagi

  Oceniono 6 razy 4

  ciekawe za ile sprzedała wizerunek krisa;)

  porąbana baba

 • Gość: irma

  Oceniono 6 razy 4

  to po cholerę ma dziecko ?!?!? przez długi czas mówiła, że nie chce dziecka, NAGLE się okazało że jest w ciąży i od razu zaznaczyła 'zaplanowanej i wyczekiwanej' (WTF ?!?!?) a teraz nawet nie stać jej na KOMPROMIS w sprawie czasu dla dziecka a czasu dla pracy !!!! jakoś poziom inteligencji zmniejszył jej się wraz ze wzrostem poziomu życia !!!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 4

  taka zwyczajna .pusta dzida!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX