Siostra Meghan Markle: Chrzest Archiego wygląda na sfałszowany. Kobieta nie zostawia na księżnej suchej nitki

To już kolejny raz, kiedy siostra Meghan Markle publicznie skrytykowała księżną Sussex. Tym razem nawiązała do chrzcin księcia Archiego.

Meghan Markle i jej przyrodnia siostra prowadzą ze sobą rodzinny konflikt już od wielu lat. Samantha zazdrościła jej sukcesów zawodowych i popularności, a w końcu wstąpienia do rodziny królewskiej. Meghan postanowiła zerwać kontakty zarówno z nią, jak i z ich ojcem, ponieważ ci zaczęli sprzedawać prywatne informacje na temat jej życia. Nie przeszkadza im to jednak, aby za pomocą mediów wciąż apelować do księżnej. Tym razem, Samantha postanowiła w nieprzyjemny sposób skomentować chrzest Archiego.

Siostra atakuje Meghan Markle

54-letnia siostra księżnej Sussex po raz kolejny zaatakowała Meghan. W rozmowie z "Daily Star" stwierdziła, że chrzest Archiego został sfałszowany.

Wszystko, co jest związane z tym chrztem, wygląda na sfałszowane i sztucznie stworzone w Photoshopie. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że zamieniła naszą całą rodzinę na rodzinę królewską. Powinna się wstydzić.

Samantha nawiązała również do swojego ojca. Ten podobno bardzo cierpi, że nie może utrzymywać kontaktu z Markle.

Moja siostra chodzi do kościoła, a doskonale wie, co zrobiła naszemu ojcu. Ignorowała wszystkie święta, wesela, dwa ataki serca, narodziny i chrzciny. To jest brak szacunku.

Ojciec Meghan nigdy nie poznał swojego wnuka. Mógł jedynie w telewizji zobaczyć moment, w którym Meghan i Harry pokazali go światu:

Myślicie, że rodzina Markle w końcu odpuści i przestanie publicznie komentować życie Meghan i Harry'ego?

KB

Więcej o:
Komentarze (87)
Siostra Meghan Markle: Chrzest Archiego wygląda na sfałszowany. Kobieta nie zostawia na księżnej suchej nitki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ola

  Oceniono 72 razy 50

  co jest winna dziewczyna że ma taką rodzinę ,zamiast dać jej spokój bo dla nich drzwi pałacu się nie otworzą to ją gnębią taka amerykańska rodzina Kiepskich

 • Gość: sik

  Oceniono 55 razy 37

  Jej siostra może jej naskoczyć. Nikt jej nie zmusi do tego żeby była w kontakcie z rodziną. Oni jej już narobili syfu to i tak więcej nie mogą :)

 • Gość: GHOSC

  Oceniono 50 razy 22

  SIOSTRUNIA POWINNA MILCZEC... ALE NIE, ONA PLONIE WEWNETRZNIE BO ZAL JEJ DUPSKO SCISKA, ZE MEGHAN ODNIOSLA SUKCES A ONA JEST NIKIM :d

  MEGHAN KOCHANA, ROB DALEJ SWOJE, UWIERZ MI, HEJTEROW TRZEBA PO PROSTU OLEWAC !

 • marykownow

  Oceniono 28 razy 20

  Sfałszowany chrzest. Wariatka.

 • arcanuss86

  Oceniono 20 razy 16

  Wcale mnie nie dziwi, że księżna nie chce mieć nić wspólnego z takimi krewnymi... Hieny w ludzkich skórach.

 • niewidzesensu

  Oceniono 19 razy 13

  Konflikt rodzinny sióstr zwija mi i powiewa. Ale wciąż nie mogę zrozumieć tego jak ktokolwiek może się tym pasjonować? No niby świat jaki jest to każdy widzi, niewiele może człowieka zaskoczyć. Ale gdy czytam, nawet tutaj na forum, ludzi zdających się być jakimiś fanami Pani Markle, rodziny królewskiej czy kogokolwiek w tym guście to z podziwu wyjść nie mogę...

 • Gość: m

  Oceniono 22 razy 8

  Przyszywane rodzeństwo ksieżnej Meghan, to neezbyt ciekawe persony. A ojciec, kótry niewatpliwie kochał Meghan, dał sie. napuścić medio, czyrodzinie, i po każdym kontakce z corką zdawał za oieniądze reacjee mediom.
  sam zapracowłą na to, ze ma ograniczine kontakty.
  Natomaist nawet ta dziwna rodzina przyrodnia, to jest nic , przy Middletonach, którzy już po zaręczynach Kaśki przyparli szturm na "królewski zarobek".
  W asortymencie pojawiła się nawet zakrwawiona ksieżniczka, co na długo odbijało im się czkawką i topniejącymi dochodami, bo odnosiło sie to do ksieżnej Diany,
  A jak księżna Meghan była w ciąży, to brat Kate, próbował sprzedać mediom info o płci dziecka, a które to 'sensacje" prasa olała, ale za to nagłośniła na czym braciszek Kate próbował zarobić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX