Jarosław Bieniuk chce odzyskać Martynę Gliwińską? "Nie chce zostać sam, kiedy ruszy proces sądowy". Postawił na sposób, który działa na wiele kobiet

Jak donosi tygodnik "Na Żywo", Jarosław Bieniuk próbuje odzyskać serce Martyny Gliwińskiej.

W momencie, gdy Jarosław Bieniuk został oskarżony przez Sylwię Sz. o brutalny gwałt, Martyna Gliwińska, jego była partnerka, była przy nim. Przypomnijmy, że była ona pierwszą kobietą w życiu piłkarza po śmierci Anny Przybylskiej. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się w połowie ubiegłego roku. Kilka razy wydawało się, że do siebie wracali, jednak nie do końca było wiadomo, co właściwie między nimi jest. A jak donosi teraz tygodnik "Na żywo", być może spekulacje te nie były wcale wyssane z palca. Powód? Ponoć piłkarz stara się teraz odzyskać zaufanie i serce Martyny. 

Jarosław Bieniuk w pierwszym wywiadzie od czasu zatrzymania. "Jestem niewinny. To koszmar". Opowiedział o reakcji dzieci:

Jarosław Bieniuk próbuje odzyskać Martynę Gliwińską

Jak czytamy w "Na żywo", Bieniuk po wydarzeniach z kwietnia roku powoli staje na nogi. Co jednak istotne, w powrocie do normalnego życia pomaga mu jego była dziewczyna, czyli Gliwińska. On natomiast pragnie jej się za to odwdzięczyć. 

Są prezenty i kwiaty. On stara się, by znów mu zaufała. Tym bardziej, że nie chce zostać sam, kiedy ruszy proces sądowy - zdradza "Na żywo" znajoma Bieniuka.

Jeszcze niedawno Gliwińska w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że nigdy nie zostawi Jarka, gdy on będzie w potrzebie. 

Jestem wobec Jarka szczera, a on zdaje sobie sprawę z tego, że musi otaczać się ludźmi, którzy chcą jego dobra. Miło mi, że zalicza mnie do tego grona i zrobię wszystko co w mojej mocy, by pomóc mu odzyskać spokój. Nikt z państwa nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo on to wszystko przeżył, jak cierpią jego dzieci. To zdarzenie odmieniło go i może dzięki temu dziś rozumiemy się bez słów i zawsze miło spędzamy czas - mówiła.

Martyna i Jarosław zostali też przyłapani przez paparazzi podczas wycieczki rowerowej wraz z dziećmi piłkarza, z którymi Gliwińska ma bardzo dobry kontakt. Czy to oznacza, że dadzą sobie jeszcze jedną szansę? To okaże się już wkrótce. 

DH

Więcej o:
Komentarze (36)
Jarosław Bieniuk chce odzyskać Martynę Gliwińską! "Są prezenty i kwiaty"
Zaloguj się
 • Gość: andrzej

  Oceniono 34 razy 32

  Stawiam,że linia obrony będzie mniej więcej taka- "Po śmierci mojej świętej żony tak się załamałem, że się w tym wszystkim pogubiłem". I to k...wa zadziała. Bo przypomni wam się babka, która dwadzieścia lat temu grała w trzech serialach i była ładna, ale umarła przed czterdziestką i wszyscy mu darują. Bo mamy społeczeństwo które myśli bardzo krótko.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 31 razy 25

  Bandzior ociepla wizerunek

 • Gość: Gosc

  Oceniono 27 razy 19

  Bieniuk wie jak się zakręcić koło kobiety:
  neseserek + magnez + pluszowe kajdanki

 • Gość: helek

  Oceniono 26 razy 18

  Drań chce tylko poprawić wizerunek. Jaki dobry partner i tatusio. Skoro sprawa rusza to prokurator ma do tego wyraźne podstawy. Bo nie wiem czy wiecie, ale wbrew temu co uważał Lepper, "nawet" prostytutkę można zgwałcić. Gnój i śmieć z gębą, która wzbudziła zaufanie wszystkich dookoła.

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 17

  alibi,ze to on niby ma kobiete,na co mu dziwki,brzydze sie takimi facetami

 • Gość: majka

  Oceniono 21 razy 15

  A kogo to obchodzi to ich sprawa, a dziewczynie się dziwię nie chciałabym spojrzeć na takiego faceta

 • Gość: Dorota

  Oceniono 14 razy 12

  Najgłupsza kobieta świata

 • Gość: erfc

  Oceniono 13 razy 11

  ale mordy, poszukuje cierpiętnicy na którą mógłby zrzucić wszystkie swoje problemy, gdyby była dla niego taka wartościowa i ważna nie zdradzał by jej z ową panią która oskarżyła go o gwałt Gdzie wtedy było Wasze uczucie??? wtedy też nie chciał być sam?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX