Meghan Markle wysyłała odręcznie napisany list do piekarni. Wiedzieliśmy, że jest mistrzynią kaligrafii, ale jej pismo naprawdę robi wrażenie

Do sieci trafił list, który został wysłany przez Meghan Markle do jednej z brytyjskich piekarni. Księżna Sussex podziękowała w nim za wsparcie dla kobiet dotkniętych przemocą. Uwagę zwraca piękny charakter pisma Meghan.

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle jest fanką kaligrafii. Tego fachu nauczyła się, gdy uczęszczała do szkoły katolickiej. Dziś, kiedy tylko ma taką możliwość, wykorzystuje tę nietypową umiejętność. Charakter jej pisma naprawdę robi wrażenie. Dowód? List, który księżna Sussex wysłała do właścicieli jednej z brytyjskich piekarni. 

Charakter pisma Meghan Markle to mistrzostwo świata

Meghan Markle wspomniany list wysłała na adres piekarni "Luminary". Nie był to przypadkowy wybór, ponieważ to właśnie ta piekarnia wspiera kobiety dotknięte przemocą i traumą. Księżna Sussex odręcznie napisała list, który następnie pojawił się na Twitterze.  Oto jego treść: 

Praca, którą wykonujecie, to, co reprezentujecie dla społeczności, duch tamtejszych kobiet – wszyscy ucieleśniacie to, co znaczy być siłą do zmiany. Dziękujemy za udział w tym specjalnym projekcie – HRH Księżna Sussex.

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle dostała życzenia urodzinowe od Kate Middleton i księcia Williama. Uwagę zwraca zdjęcie. Można je różnie interpretować

Naszą uwagę natychmiast zwrócił charakter pisma Meghan. Jest przepiękny, sami zobaczcie: 

Chyba się zgodzicie, że robi wrażenie? Utalentowana ta księżna Sussex!

Niedawno Meghan miała okazję popisać się umiejętnościami kulinarnymi. Jak jej poszło? Księżna Sussex ma wiele talentów!

DH

Więcej o:
Komentarze (58)
Meghan Markle wysyłała odręcznie napisany list do piekarni. Wiedzieliśmy, że jest mistrzynią kaligrafii, ale jej pismo naprawdę robi wrażenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ian Kośki

  Oceniono 23 razy 17

  Kurczę zakochałem się w tym piśmie, coś niesamowitego. Moja Zosia jest lekarzem kiedyś mi list napisała ,że mnie kocha to odczytali w wojsku- wydział szyfru i deszyfru, prognoze pogody na pojutrze!!

 • Gość: mm

  Oceniono 57 razy 15

  Świetne pismo, utalentowana a Meghan. Perfekt cztery języki, nieźle spiewa, bardzo dobrze tańczy i stepuje - można to wszystko zobaczć w necie do tego opanowała sztukę kaligrafii, brawo...
  ..a pulpety znad kuwety już rzygają breją hejtu, ale czy to cos zmieni? Nie!
  każda zostanie na swoim miejscu, Meghan u boku księcia, a kuwety u kuwety::)))

 • Gość: Kolo

  Oceniono 18 razy 10

  To trzeba przyznać piękne pismo czesciej powinna pisać odrecznie

 • Gość: Boa

  Oceniono 5 razy 5

  Muszę przyznać, że z wielkim zainteresowaniem obserwuję wpisy forumowiczki o nicku gosc. Widzę, że jej choroba postępuje, niestety. Szanowna pani, proszę zmienić lekarza, bo nigdy pani nie wyjdzie z wariatkowa.

 • rikol

  Oceniono 7 razy -7

  JAk zwykle pasożyt podpina sie pod cudze inicjatywy i cudzą pracę. Sama dla innych nie zrobiła absolutnie nic, nie dała ani jednego dolara.

 • Gość: Ula

  Oceniono 18 razy -8

  Bo Megan tylko z kaligrafii w szkole była dobra. Tak jak Harry z wfu.

 • kka69

  Oceniono 21 razy -9

  Takie pismo odręczne - czcionke mogę ustawić sobie w komputerze.
  Ns wydruku wygląda jak bym pisał ręcznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX