Aktor z "Na dobre i na złe" zapytał, czy pedofile są częścią LGBT. Efekt? Stracił pracę! Redbad Klynstra kreuje się teraz na ofiarę

Redbad Klynstra-Komarnicki, aktor znany z "Na dobre i na złe", w jednym z ostatnich wpisów na Twitterze nawiązał do tematów pedofilii oraz LGBT. Jego słowa wzbudziły sporo kontrowersji, a jak się dziś okazuje, sprawiły również, że Redbad stracił pracę w serialu.

Redbad Klynstra-Komarnicki jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Najczęściej za pośrednictwem Twittera głosi swoje kontrowersyjne poglądy. W jednym ze swoich ostatnich wpisów nawiązał do pedofilii oraz... LGBT. 

Redbad Klynstra-Komarnicki stracił pracę

Post wzbudził sporo kontrowersji. Do dyskusji włączył się nawet Tomasz Lis, który zalecił aktorowi skupienie się na pracy i "mówienie cudzym tekstem". Teraz okazuje się, że przez jeden wpis Redbad Klynstra-Komarnicki stracił rolę w serialu "Król". Co ciekawe, aktor sam poinformował o tym na Twitterze:

Memento dla niepoprawnych: W PL jest tak: Zadaj niewłaściwe pytanie. Zalewa Cię hejt. Media robią z ciebie homofoba. Serial na tej podstawie wypowiada Ci pracę. Agencja aktorska nie wytrzymuje presji i po paru dniach też wypowiada współpracę. Czy ktoś tu jest ze mną na wojnie?

Redbad wydał również oświadczenie, które pojawiło się na łamach portalu wpolityce.pl. Aktor zapewnia w nim, że nie jest przeciwnikiem LGBT. 

Obserwuję polską rzeczywistość z perspektywy polskiej, ale siłą rzeczy również czerpię z mojego doświadczenia holenderskiego. Z tego powodu formułuję czasem twierdzenia lub pytania trochę inaczej. Mam znajomych i przyjaciół o różnych orientacjach seksualnych, mieszczących się w skrócie LGBTQ+ i ich preferencje nie stanowią i nie stanowiły dla mnie nigdy kryterium oceny jakości ich człowieczeństwa. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem zaglądania przez Państwo czy Kościół do sypialni obywatela. Każdy ma prawo w swoim domu robić to, na co ma ochotę, o ile mieści się to w ramach prawa i nie narusza wolności drugiej osoby lub innej istoty, której prawa są chronione w naszej cywilizacji - czytamy.

Aktor postanowił wytłumaczyć także, co miał na celu, publikując w sieci kontrowersyjny wpis na temat LGBT oraz pedofilii. Jak wynika z jego słów, chciał po prostu uzyskać odpowiedź na nurtujące go pytanie. 

Ponieważ używam Twittera czasem do zadania otwartego pytania w związku z tematem, który aktualnie mnie nurtuje, poprosiłem czującą się w tej materii kompetentną osobę o odpowiedź na pytanie, czy w Polsce pedofile są częścią LGBT?

Udane tłumaczenie? 

Redbad stracił pracę w serialu, a jego koledzy po fachu po rolach w produkcjach filmowych i telewizyjnych mieli traumę: 

DH

Więcej o:
Komentarze (255)
Aktor z "Na dobre i na złe" zapytał, czy pedofile są częścią LGBT. Efekt? Stracił pracę! Redbad Klynstra już się tłumaczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 96 razy 48

  Biedny, może pielgrzymka do Białegostoku mu dopomoże a może ktoś z jego artystycznych kolegów zabierze go do Płocka 10 sierpnia kiedy "ch...saria " bedzie broniła ziemi tej ziemi przed tęczowo zarazo. Zaraz a może on nie rozumie po polsku ? Moze tylko nauczył sie mowic jak swoich kwestii jak papuzka a nie rozumie ani słowa z tego co mówi obywatel Jendraszewski ani podobna mu mierzwa. No w kazdym razie żal mi go.

 • Michael Michael

  Oceniono 87 razy 47

  Panie Redbad is bad, wystarczy zapytać się jakiegoś zaprzyjaźnionego księdza pedofila.

 • Gość: Karma_pelikana

  Oceniono 62 razy 40

  Czy pedofile mają nadreprezentacje w instytucjach kościelnych? To jest pytanie które potrzebuje natychmiastowych odpowiedzi.

  #ChRoŃmyPoLsKieDzieCi

 • bokaj

  Oceniono 46 razy 38

  Ciekawe, że nie zapytał, czy wszyscy księża katolickiego kościoła, to pedofile?
  Ciekawe.

 • Hannes Quartz

  Oceniono 44 razy 36

  Czy gdybym zapytał, czy ktoś wie, czy biskup Jędraszewski jest koprofagiem, to Redbad uznałby, że to też jest ot takie niewinne pytanie?

 • kajmir

  Oceniono 60 razy 34

  Czy Redbad jest pedofilem? Czy jest ktoś kompetentny by odpowiedieć na to pytanie?

 • Gość: Qwertty

  Oceniono 58 razy 30

  Co za menda. Chciał tylko spytać czy pedofilie i LGBT to to samo.... i musiał na twitterze, nie mógł spytać żony, albo tych swoich homoseksualnych kolegów, których podobno ma. Ich mogł pytać czy są pedofilami.

 • Gość: Karma_pelikana

  Oceniono 43 razy 25

  Pedofilia w 99 procentach odbywa się w rodzinie. Drugim miejscem analogicznym jest jej przedłużenie czyli autorytet wychowawca wykorzystuje. Dlatego tyle spraw związanych z kościołem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX