Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciami z pierwszego spaceru z córką. "Ogromna przyjemność". Uwagę przykuwa wózek. Oj, nie był tani

Agnieszka Kaczorowska ma już za sobą pierwsze nieprzespane noce w roli matki. Teraz przyszedł czas na pierwszy spacer z dzieckiem.

Agnieszka Kaczorowska od ponad tygodnia jest szczęśliwą mama. 26 lipca gwiazda urodziła córkę. W ostatnich dniach ciąży aktorka ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Wygląda jednak na to, że powoli wraca do formy. Na Instagramie Kaczorowskiej pojawiła się już relacja z pierwszego spaceru z dzieckiem.

Agnieszka Kaczorowska pokazała kulisy ciążowej sesji dla "Gali"

Pierwszy spacer z dzieckiem

Agnieszka Kaczorowska ogłosiła, że jest w ciąży pod koniec ubiegłego roku. Gwiazda "Klanu" skrupulatnie relacjonowała swój błogosławiony stan aż do samego rozwiązania. Teraz regularnie pokazuje w sieci kulisy macierzyństwa. Po pierwszych nieprzespanych nocach przyszedł czas na pierwszy spacer. Aktorka  pochwaliła się już zdjęciami z tego wydarzenia.

Dla mnie jeszcze taki godzinny spacer to maraton, ale to i tak była ogromna przyjemność - napisała pod zdjęciem

Ekskluzywny wózek

Przy okazji zobaczyliśmy, na jaki wózek zdecydowali się świeżo upieczeni rodzice. To Bugaboo Cameleon 3. Jak można się domyślać, nie należy do tanich. Cena takiego "pojazdu" to ponad 4 tysiące złotych.

Uwagę zwraca też uśmiech Agnieszki Kaczorowskiej. Młoda mama wydaje się być, o dziwo, zrelaksowana i wypoczęta. Tego samego zdania są też internauci.

Świeżo upieczona mama kwitnie!
Ta sukienka bardzo pasuje Ci do urody - czytamy w komentarzach.

To prawda, macierzyństwo zdecydowanie służy Agnieszce Kaczorowskiej. :)

Więcej o:
Komentarze (48)
Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciami z pierwszego spaceru z córką. "Ogromna przyjemność"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 28 razy 28

  Jest to istotna i ważna informacja, należy do jednych z ciekawszych opublikowanych w tym roku, oczywiście poza doniesieniami o poczynaniach Wieniawy Rozenek Muchy, o Klarze Lewandowskiej nie wspomnę. Muszę specjalnie kupić kalendarz i to po prostu zapisać, aby po latach przeglądając zakupiony kalendarz przypomnieć sobie tak ważne wydarzenie które nigdy nie może zostać zapomniane

 • sacc77

  Oceniono 23 razy 21

  Wypie...ć z PLOTKIEM ze strony głównej!!!!
  Czy to ma być poważna gazeta czy gó...any tabloid?

 • Gość: olaola

  Oceniono 17 razy 13

  Parcie na szkło to ciężka choroba... Moglibyście pomóc jej się wyleczyć i przestać promować jakąś Bożenke z Klanu...

 • gortahork

  Oceniono 11 razy 11

  Cena może przykuwać uwage w sklepie, nie na spacerze. Chyba że ta wisi dalej bo nie zdjeła metki.

 • mariachi77live

  Oceniono 9 razy 7

  Dwie role w goownianych serialach i "gwiazda"'? Chyba że na swoim podwórku.

 • ian Kośki

  Oceniono 5 razy 5

  Mam problem z zapisaniem w kominie tej informacji ponieważ dostępne miejsca są już zapisane tak ważnymi wydarzeniami jak urodziny pseudo celebrytów śluby, rozwody, zgony chrzciny, daty 1 samodzielnego pływania w basenie morzu rzece oceanie itp, najwięcej miejsca zajmują jednak pobyty na wakacjach( nazwy egzotycznych krajów), nie ma po prostu miejsca muszę się wspinać na palcach aby coś nowego zapisać. Nic to muszę wybudować nowy komin.

 • Gość: eee

  Oceniono 9 razy 5

  Inna firma 'wózkowa" wkroczyła do akcji.....

 • Szymon Głowacki

  Oceniono 6 razy 4

  Ogromna nieprzyjemność rozpoczynać kolejny tydzień od takiego "newsa".

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 6 razy 4

  Czy autorzy tych tekstów mają jakiś problem z wózkami? Co to za istotna informacja że "gwiazdy" jezdżą na spacery z dziećmi? 4 tysiące za wózek mieści się w normie, niereklamująca ciężarna instamama też sobie na taki wózek pozwala i nikt jej nie krytykuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX