"Rolnik szuka żony". Grzegorz bawił się na weselu Kasi i Piotra z nową partnerką. Wszystko wyszło na jaw przez innego uczestnika programu

"Rolnik szuka żony". Grzegorzowi, bohaterowi 5. edycji, nie udało się znaleźć ukochanej w programie. Wygląda jednak na to, że jego serce jest zajęte.

"Rolnik szuka żony". Wczorajszy ślub Kasi i Piotra był wielkim wydarzeniem nie tylko dla młodej pary, ale także dla całej ekipy i uczestników programu. Na ceremonii pojawiła się między innymi Marta Manowska. Nie zabrakło też Grzegorza z 5. edycji programu. U jego boku była nowa partnerka.

Grzegorz rozstał się z Dorotą na początku tego roku. Rozpad ich związku skomentowała Marta Manowska.

Grzegorz od początku wzbudzał wiele kontrowersji. Internauci szybko zaczęli wytykać mu to, że wybiera swoje kandydatki wyłącznie na podstawie wyglądu. Ostatecznie udało mu się rozkochać w sobie Dorotę. Pomiędzy rolnikiem, a blondynką pozornie układało się dobrze. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i niedługo po zakończeniu zdjęć do programu para rozstała się. Powodem ich decyzji miały być różnice w podejściu do relacji. Grzegorz był gotów, żeby założyć rodzinę, tymczasem Dorota nie chciała się z tym spieszyć.

"Rolnik szuka żony". Nowa partnerka Grzegorza

Wiele wskazuje na to, że Grzegorz znów jest zakochany. Na ślubie Kasi i Piotra towarzyszyła mu bowiem piękna brunetka. Sam rolnik nie chwalił się nią jeszcze w sieci. Można więc powiedzieć, że zdemaskował ich Adam Kraśko - jeden z najbarwniejszych bohaterów programu. To właśnie on wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcie z wesela, na którym jest też Grzegorz z partnerką.

Czyżby to była ta jedyna?

Więcej o:
Komentarze (46)
"Rolnik szuka żony". Grzegorz bawił się na weselu Kasi i Piotra z nową partnerką. Wyjawił to inny uczestnik
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: niedziela

  Oceniono 18 razy 14

  To Dorotka to takie dziecko troszkę głupiutkie jeszcze, a on poważny konkretny facet. Żle wybrał wtedy, no ale ważne że teraz już jest dobrze u niego. Podobna do jednej z kandydatek która była na gospodarstwie u Grzesia ale ją odrzucił

 • Jacek Dąb

  Oceniono 14 razy 10

  Kraśko niech się odchudzi,nie znoszę otyłych

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 8

  Dorotka głupiutka blondynka, on poleciał na nią, bo wtedy na rabdce w programie osaczyła kolanami i zassała go jak ślimak ustami, uch....

 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 7

  Grzesiu powodzenia jesteś super facet od razu cię polubiłam i taki podobny do Grzesia z 2 edycji obaj najlepsi

 • Gość: Olga

  Oceniono 9 razy 7

  Wystarczy spojrzeć na jego Instagram ma już od kilku miesięcy i jest szczęśliwy myśli o ślubie.

 • Gość: ona

  Oceniono 9 razy 5

  Dorota nie pasowała wogule, a ta dziewczyna jest bardzo ładna. Jeżeli także jest mądra, to wypada życzyć im szczęścia.

 • Gość: Buha

  Oceniono 5 razy 5

  Drogi plotku- nie wiele wskazuje tylko wszystko wskazuje że serce Grzesiu zajęte. Począwszy od ich własnych facebookow i instagramow na których po 1. Sa oznaczenia w związku od maja, po 2. Maja duzo wspólnych zdjęć. Gratuluje zapłonu.

 • Gość: helenn2

  Oceniono 4 razy 4

  za to ten pan Krasko wyglada jakby byl nawalony juz...

 • Gość: Nanana

  Oceniono 4 razy 4

  Ale jesteście niedoinformowani... Wystarczy wejść na jego profil na fb i wiadomo z kim jest w związku...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX