Dawid "Cygan" Kostecki nie żyje. Bokser popełnił samobójstwo w więzieniu

Dawid "Cygan" Kostecki nie żyje. Były pięściarz popełnił samobójstwo w celi.

Dawid Kostecki nie żyje - taka informacja dotarła dziś do mediów. 38-letni pięściarz, który był młodzieżowym mistrzem świata WBC oraz mistrzem WBF, WBFed i IBC w wadze półciężkiej, popełnił samobójstwo. 

Dawid "Cygan" Kostecki nie żyje

Dawid Kostecki był jednym z najbardziej utalentowanych polskich pięściarzy. W 2005 roku zdobył młodzieżowe mistrzostwo świata WBC i mistrzostwo federacji WBF. Boksował w wadze ciężkiej. Ostatni raz na ringu stanął w 2014 roku. Od tamtej pory pięciokrotnie przebywał w więzieniu. Był karany m.in. za handel narkotykami czy kradzieże samochodów. Obecnie odsiadywał wyrok 5 lat i 100 dni pozbawienia wolności za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą.

To właśnie więziennej celi popełnił samobójstwo. Informację o jego śmierci potwierdziła ppłk Elżbieta Krakowska, rzecznik prasowy dyrektora generalnego Służby Więziennej.

Dawid Kostecki popełnił samobójstwo dziś nad ranem w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce. Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem. Uniemożliwiło to natychmiastową reakcję współosadzonych. Zaalarmowani funkcjonariusze Służby Więziennej reanimowali mężczyznę do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Niestety, ekipie pogotowia nie udało się uratować skazanego.

Dawid Kostecki nie żyje. Oni natomiast odeszli w niewyjaśnionych okolicznościach:

DH

Więcej o:
Komentarze (39)
Dawid "Cygan" Kostecki nie żyje. Bokser popełnił samobójstwo w więzieniu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 33 razy 31

  Napady, kradzieże, wyłudzenia, prowadzenie domów publicznych. Warto przypominać o tym kryminaliście, którego hobby to boks? Wielu kryminalistów ma hobby, to nic nowego.

 • Gość: dd

  Oceniono 19 razy 19

  mam płakać po tym bandycie czy co? jednego chwasta mniej , świat stał się właśnie trochę lepszy.

 • Gość: Tyk

  Oceniono 16 razy 16

  Promujcie dalej ludzi z widowisk mordobicia, polskie "k...wa" kino, seriale o mięśniakach i glinach w telewizji non stop i pozniej się zdziwienie : skąd tyle nienawiści w kraju,....

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 11

  to byl bandzior nie sportowiwc i nie warto o kims takim pisac

 • Gość: Alka

  Oceniono 9 razy 9

  Jednego bandziora mniej

 • Gość: Kolorowa

  Oceniono 6 razy 6

  "Powiesił się leżąc na łóżku pod kocem" ? JAK?! Ale tak serio. ...wytłumaczy mi to ktoś? Bo nie potrafię sobie tego wyobrazić jak można powiesić się leżąc. ..

 • Gość: mick

  Oceniono 7 razy 5

  w końcu jakaś fajna wiadomość

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 4 razy 4

  To Dawid Kwiatkowski czy Kostecki nie żyje? Pytam, bo nie wiem czy redaktorzy plotka sprawdzają przed publikacją co napisali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX