Barbara Kurdej-Szatan znika z "M jak miłość"?! Tak twierdzi "SE". Mamy komentarz aktorki [TYLKO U NAS]

"Super Express" informuje, że Barbara Kurdej-Szatan wkrótce pożegna się z rolą Joasi w "M jak miłość". Z prośbą o komentarz zwróciliśmy się do aktorki, która nie ma pojęcia o rzekomo planowanych zmianach.

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie niespodziewanie straciła aż trzy programy w Telewizji Polskiej tj. "The Voice Kids", "The Voice of Poland" oraz "Dance, dance, dance". Spekulowano, że powodem nagłego zwolnienia są poglądy aktorki, która między innymi otwarcie wspiera środowiska LGBT. Po tym, jak straciła trzy programy, fani obawiali się, że lada moment zabraknie jej także w "M jak miłość". W serialu Barbara wciela się w postać Joasi od pięciu lat. Według "Super Expressu" tak właśnie ma się wydarzyć. My natomiast mamy komentarz samej aktorki, który szczerze nas zaskoczył. 

Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z "MjM"? Mamy komentarz

Jak się dowiedział "Super Express", aktorka pożegna się z rolą w "M jak miłość" na początku przyszłego roku. Co rzekomo ma wydarzyć się wówczas w życiu serialowej Joasi? Otóż, razem z Michałem (Paweł Deląg) opuści Polskę. 

Scenariusz odcinków, które zobaczymy jesienią, jest już gotowy, więc nie ma mowy o zmianach. Najwcześniej może zniknąć na początku przyszłego roku - donosi tabloid.

Co na to aktorka? Postanowiliśmy poprosić Barbarę o komentarz. Gwiazda wydawała się szczerze zaskoczona informacją tabloidu. 

Ja nic o tym nie wiem - stwierdziła jasno.

Mamy więc nadzieję, że doniesienia "Super Expressu" nie okażą się prawdą, a widzowie nadal będą mogli oglądać na ekranie TVP2 Barbarę Kurdej-Szatan w roli Joanny Chodakowskiej. 

Daria Hadzicka

Więcej o:
Komentarze (43)
Barbara Kurdej-Szatan znika z "M jak miłość"? Tak twierdzi "SE". Mamy komentarz aktorki [TYLKO U NAS]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ian Kośki

  Oceniono 19 razy 11

  Kurde ten Szatan faktycznie jest aktualnie w rankingu uciekających z lodówek ,pralek ,piwnic, strychów, betonowych bunkrów przeciwatomowych ,szaf pancernych oraz wszystkiego co uniemożliwia ucieczki po wieniawie Rozenek oraz Pani Mucha.

 • Gość: Aa

  Oceniono 27 razy 11

  Bardzo irytująca dziewczyna

 • Gość: kto sieje wiatr, ten zbiera burzę

  Oceniono 31 razy 11

  Im jej mniej, tym lepiej. Ostatnio wyłaziła nawet z lodówki...

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 10

  Ile można? Przecież ona już wszystkim się przejadla.

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 10

  Za dużo jej jest. Dajcie kogoś innego

 • oszo-lom-z-rm

  Oceniono 14 razy 8

  No Kurde żeby Szatan był w publicznej telewizji..zgroza!

 • Gość: Ania

  Oceniono 18 razy 8

  No i bardzo dobrze maĺa strata wszedzie jej bylo pelno nareszcie moze zaczne ogladac ten film bo przez nia nie mialam ochoty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX