Wojewódzki świętuje 56. urodziny. Z tej okazji zrobił sobie drogi prezent. Kuźniar go wyśmiał. "Niezły ten balkonik"

Kuba Wojewódzki zawsze znajdzie dobry powód do zakupu nowego samochodu. Z okazji swoich urodzin pochwalił się nowym nabytkiem.

Kuba Wojewódzki związany jest z mediami od 30 lat. Pewnie wielu osobom trudno sobie to wyobrazić, ale dziennikarz nieuchronnie zbliża się do sześćdziesiątki. W piątek 2 sierpnia dziennikarz skończył 56 lat. Gwiazdor TVN i od niedawna restaurator słynie z zamiłowania do motoryzacji. Urodziny okazały się doskonałą okazją do sprawienia sobie prezentu na czterech kółkach.

Kuba Wojewódzki z całą pewnością posiada jedną z największych kolekcji samochodów wśród polskich gwiazd. Jednak nie tylko on jest fanem czterech kółek. Sprawdź, jakimi autami jeżdżą bywalcy czerwonych dywanów!

Nowy samochód Kuby Wojewódzkiego

Dziennikarz jest legendą polskich mediów. Od lat jest w rankingach najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy. Nie od dziś wiadomo, że jedną z jego największych pasji są luksusowe samochody. Kuba też chętnie jeździ autami terenowymi. Przy okazji swoich 56. urodzin "król TVN" sprawił sobie kosztowny prezent, którym pochwalił się na Instagramie.

Dziś moje urodziny #trudno Wszystkim, którzy się do tego przyczynili - dziękuję. Tym razem postanowiłem sprawić sobie bardziej stylowy prezent #jeep #wrangler #monster #offroad Dobranoc – napisał Kuba.

Pod postem pojawiło się wiele życzeń od fanów.

Czego życzyć komuś, kto ma już wszystko? Zdrowia i siły, by mógł czerpać jak najwięcej z tego wszystkiego. Najlepszości Panie Kubo.
Wszystkiego najlepszego dla WIECZNIE MŁODEGO mistrza. Na szczęście z wiekiem tylko auta tracą na wartości, bogatości redaktorze! - pisali internauci.

Swoje trzy grosze wtrącił też Jarosław Kuźniar, który w zabawnym tonie odniósł się do wieku swojego kolegi.

Niezły ten balkonik - napisał.

Pozostaje nam pogratulować takiego cacka. Przy okazji życzymy Kubie wszystkiego najlepszego!

AD

Więcej o:
Komentarze (156)
Wojewódzki świętuje 56. urodziny. Z tej okazji zrobił sobie drogi prezent. Kuźniar go wyśmiał. "Niezły ten balkonik"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • melamed

  Oceniono 25 razy 15

  Jemu wolno palic benzynę i produkować dwutlenek wegla?Tobie babciu nie wolno palic chrustem i galeziami z ogrodu,bo twoj przydzial przepalil syn komunistycznego prokuratora .

 • Gość: Ania

  Oceniono 65 razy 15

  No i co?Korzysta z zycia i dobrze się bawi...ma to czego potrzebuje do szczęścia i fajnie.Fajny typek ,wszystko ok..przecież nikomu nie ukradł tylko zarobił..dajcie spokoj

 • qurczak

  Oceniono 31 razy 13

  Chyba w coraz gorszym stanie są ulice w Warszawie, albo Kubuś przeżywa 15-sty kryzys wieku średniego.

 • gapcio2010

  Oceniono 14 razy 12

  Podstarzały Adonis, z Koziej Wólki.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX