Daria Ładocha w Azji na wakacjach z dziećmi. Zdjęcia zachwycają, a fanka dopytuje: Dzieci nie chorują? Gwiazda TVN przyznała, że były problemy

Daria Ładocha nie boi się wyzwań ani przygód. Wakacje all inclusive? To nie dla niej. Razem z całą rodziną wybrała się w podróż po Azji.

Daria Ładocha to, jak sama się określa, coach zdrowia. Widzowie TVN znają ją z "Dzień Dobry TVN" oraz programu "Agent", który wygrała. Mówi się, że ma być nową prowadzącą format "Ameryka Express". To zapalona podróżniczka, więc na pewno sprawdziłaby się w tej roli.

Daria na wakacje zabrała dzieci, nie ma problemu, by pokazywać je na Instagramie. Nie ona jedna:

Daria Ładocha na wakacjach

Ładocha wybrała się z córkami i partnerem do Azji. Obecnie są w Borneo, wcześniej odwiedzili inne zakątki Malezji. Gwiazda TVN ma małe dzieci, a taka podróż niesie jednak ze sobą trochę ryzyka. Tropikalne choroby, mogą nas przecież dopaść nieoczekiwanie, podobnie jak zrządzenia losu, które podczas azjatyckich wypraw przydarzają się częściej, niż nad basenem w Grecji.

Daria Ładocha pokazuje na Instagramie mnóstwo przepięknych zdjęć. Widoki robią wrażenie, a cała rodzina wygląda na bardzo zadowoloną z wyprawy. Pod jedną z fotografii fanka spytała Ładochę właśnie o tropikalne choroby:

Dzieci nie chorują? My wróciliśmy z Tajlandii, gdzie ostatnie dni były w szpitalu, bo dziecko z DENGĄ i teraz mam stracha znów tam pojechać.

Gwiazda "Agenta" przyznała, że podczas zeszłorocznej wyprawy owszem, denga dopadła i ich.

Bardzo mi przykro, ale nie poddawaj się. My mieliśmy dengę rok temu.

Zdecydowana większość internautów była pod wrażeniem wpisów Ładochy:

Ależ Pani cudnie wygląda! Stylizacja obłędna.
Fajnie dziewczyny! Działajcie! Wspaniała mama z pasją.
Wy Dziewczyny to wiecie jak się bawić.

Plotek życzy miłego i bezpiecznego wypoczynku ;)

jm

Więcej o:
Komentarze (5)
Daria Ładocha w Azji na wakacjach z dziećmi. Zdjęcia zachwycają, a fanka dopytuje: Dzieci nie chorują? Gwiazda TVN przyznała, że były problemy
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 3

  kto to kurde znowuż jest?

 • Gość: desa

  0

  Kiedy pani wraca ciekawe?

 • Gość: Goac

  0

  Ale pieknie tam 😁

 • Gość: ekolog

  0

  Hehe, mam nadzieję, że wegańską dietą kompensuje ślad węglowy jaki generuje tymi dalekimi podróżami z familią

 • Gość: Gość gość.

  Oceniono 8 razy -4

  Jak widzę rozkraczonych mężczyzn,to mam odruch wymiotny. Teraz widzę ,że przekłada się to na rodzaj żeński. Obrzydliwe. Nie wiem kim jest ta pani matka.,ale odrobina kultury by się przydała.Nawet na wakacjach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX