Basia Kurdej-Szatan o zwolnieniu z TVP. Przyznała, że nie żałuje całego zajścia. "Przynajmniej mogę spojrzeć sobie w twarz!"

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z "Party" skomentowała swoje zwolnienie z TVP. Nie przebierała w słowach.

Temat zwolnienia Barabry Kurdej-Szatan zelektryzował media. Aktorka, która była ulubienicą widzów TVP i prowadziła kilka popularnych programów rozrywkowych, z dnia na dzień straciła pracę. Co więcej, dowiedziała się o tym przez telefon i to od kolegi z produkcji. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Kurdej-Szatan otwarcie przyznała, że "wyleciała" za swoje poglądy polityczne

Popierałam różne marsze protestacyjne, co było sprzeczne z polityką władz stacji, a jednocześnie uwielbiałam programy, które prowadziłam - mówiła aktorka.

Gwiazdę szybko przejął Polsat. Wiemy już, że wraz z mężem, Rafałem Szatanem, wezmą udział w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Teraz aktorka udzieliła wywiadu magazynowi "Party". Przyznała w nim, że nie żałuje zaistniałej sytuacji.

Przynajmniej mogę sobie spojrzeć w twarz! Nie potrafiłabym np. nie wspierać praw kobiet czy środowisk LGBT. Przecież wielu moich znajomych artystów, normalnych, bardzo dobrych, uczciwych ludzi to geje czy lesbijki - wyznała Kurdej-Szatan w "Party"

Skomentowała także ostatnie wydarzenia w Białymstoku:

Jestem za tym, żebyśmy wzajemnie szanowali i akceptowali siebie, swojego poglądy i przekonania. Nie rozumiem tego, co ostatnio zdarzyło się w Białymstoku. To potworne. Nie możemy pozwalać na agresję, to do niczego dobrego nie prowadzi! Mam nadzieję, że ci agresorzy to zrozumieją prędzej niż później. Ale jestem też przeciwna drwieniu z religii, obrażaniu Maryi czy innych symboli wiary - dodała.

Chwilę po zwolnieniu aktorki z TVP Filip Bobek zrobił jej przeraźliwy żart. Zobaczcie, jak później  błagał Basię Kurdej-Szatan o wybaczenie:

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (142)
Basia Kurdej-Szatan o zwolnieniu z TVP. Przyznała, że nie żałuje całego zajścia. "Przynajmniej mogę spojrzeć sobie w twarz!"
Zaloguj się
 • Gość: tjaaa

  Oceniono 115 razy 93

  Mogłaby z satysfakcją spojrzeć sobie w twarz, gdyby zwolniła się sama. A tak, dopóki kasa od Kurskiego płynęła szerokim strumieniem, jakoś nie przeszkadzało jej, gdzie oraz dla kogo pracuje i miło grzało się tyłek na ciepłej posadce. To się nazywa dwulicowość.

 • Gość: Ola

  Oceniono 50 razy 46

  Basia lubię cię, ale sama się upokarzasz ... Mogłabyś spojrzeć sobie w twarz gdybyś zwolniła się SAMA i to parę lat temu.... Zwolnili cię marni ludzie od których od początku powinnaś trzymać się z daleka. Fakt jest taki że i Ty i mąż zrobiliście nieźle pieniądze występując w tvpis.....

 • qznia

  Oceniono 43 razy 35

  Dopóki miała kontrakty dopóty wszystko było Ok - teraz nagle upolitycznia sowje życie. Cóż za hipokryzja i obłuda.
  Czy wywalona z DD TVN para = Mołek+ Marcin Meller płacze nad utratą programu? upolitycznia swoje zwolnienie?

 • prawdziwy.tebe

  Oceniono 36 razy 32

  "Przynajmniej mogę spojrzeć sobie w twarz!"

  Och, no wreszcie. Po ilu latach...? :)

 • Gość: yax

  Oceniono 30 razy 24

  ale jak była kasa to razem z mężem doiłaś ile wlezie a teraz będziecie doić polsat

 • Gość: Gosia

  Oceniono 27 razy 23

  Szkoda że jak prowadziła programy to wtedy było ok.Ja nie będę płakać .
  A lustro wszystko wytrzyma.

 • Gość: Anonim

  Oceniono 37 razy 21

  Nie lubię jej oglądać.

 • Gość: bzyku

  Oceniono 26 razy 18

  akurat...klocowe nogi........było pójść w 2015 roku.....a nie teraz farmazony wypisywać.......dlej byś siedziała na ciepłej pensyjce w reżimowej tvpis

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX